Ekonomi

İNŞAAT MÜHENDİSLERİNE SEMİNER DÜZENLEDİ

yüksek İnşaat mühendislerikınacı ve akyüz konuşmalarında betonarme yapılardaki büyük açıklıkları geçmekiçin kullanılan sistem hakkında çok önemli bilgiler aktardılar. aksaray belediyesi İmar ve Şehircilik müdürlüğü, İnşaatmühendislerine yönelik ( ard germeli beton)..

İNŞAAT MÜHENDİSLERİNE SEMİNER DÜZENLEDİ

yüksek İnşaat mühendislerikınacı ve akyüz konuşmalarında betonarme yapılardaki büyük açıklıkları geçmekiçin kullanılan sistem hakkında çok önemli bilgiler aktardılar.

aksaray belediyesi İmar ve Şehircilik müdürlüğü, İnşaatmühendislerine yönelik ( ard germeli beton) konulu seminer düzenledi.

belediye konferans salonunda düzenlenen seminere konuşmacıolarak yüksek İnşaat mühendisleri zafer kınacı ve emre akyüz katılırken,aksaray İnşaat mühendisleri odası üyesi çok sayıda inşaat mühendisi dedinleyici olarak katıldı.

yüksek İnşaat mühendisleri kınacı ve akyüz konuşmalarındabetonarme yapılardaki büyük açıklıkları geçmek için kullanılan sistem hakkındaçok önemli bilgiler aktardılar.

İnşaat mühendisleri seminerin çok faydalı olduğunu ifadeederek kendilerine bu imkânı sunan aksaray belediyesineve başkan haluk Şahin yazgı’ya teşekkür ettiler.

haber  merkezi

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL