Siyaset

İLK OYUM ERDOĞAN’A İLK OYUM AK PARTİ’YE GENÇLİK BULUŞMASI YAPILDI

ortaköy ak parti gençlik kolları başkanlığının organizesi ile düzenlenen ‘İlk oyum ak parti’ye İlk oyum erdoğan’a buluşması kapsamında 2023 yılında ilk kez oy kullanacak gençlere yönelik gençlik buluşması yapıldı. gençlik..

İLK OYUM ERDOĞAN’A İLK OYUM AK PARTİ’YE GENÇLİK BULUŞMASI YAPILDI

ortaköy ak parti gençlik kolları başkanlığının organizesi ile düzenlenen ‘İlk oyum ak parti’ye İlk oyum erdoğan’a buluşması kapsamında 2023 yılında ilk kez oy kullanacak gençlere yönelik gençlik buluşması yapıldı.

gençlik buluşmasına ak parti aksaray milletvekili cengiz aydoğdu, ortaköy belediye başkanı ali rıza Özdemir, ak parti merkez İlçe başkanı hamza aktürk, İl gençlik kolları başkanı Şükrü Öztürk, ortaköy gençlik kolları başkanı aşır Çetin, ak parti ortaköy İlçe başkanı zeki baba ve gençlerin katılımlarıyla yunus emre kültür merkezi’nde gerçekleştirildi. ak parti aksaray milletvekili cengiz aydoğdu, programda emeği geçen ak parti gençlik kolları başkanı aşır Çetin’e ve ekibine teşekkür ederek 2023 seçimleriyle ilgili görüş alışverişinde bulunarak türkiye yüzyılına değindi.  gençlerimizin geleceği ve yarınları için ak partinin her daim gençlerin yanında olduklarına dikkat çeken milletvekili aydoğdu; gençlerimize yönelik proje ve çalışmaların hepsi ak parti döneminde yapıldı yapılmaya da devam edilecektir dedi.
haber: murat uğurlu
banner banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL