Gündem

İL MÜFTÜLERİ AKSARAY’DA

diyanet İşleri başkanlığınca vaaz ve İrşad faaliyetlerikapsamında başlatılan kardeş İl projesi kapsamında kardeş Şehir İl müftüleri 04haziran pazartesi günü İlimizde bir araya geldi. İl müftüsü cemalettin bal ´ın daveti üzerine..

İL MÜFTÜLERİ AKSARAY’DA

diyanet İşleri başkanlığınca vaaz ve İrşad faaliyetlerikapsamında başlatılan kardeş İl projesi kapsamında kardeş Şehir İl müftüleri 04haziran pazartesi günü İlimizde bir araya geldi.

İl müftüsü cemalettin bal ´ın daveti üzerine kardeş İlmüftüleri aksaray’da düzenlenen iftar programıyla bir araya gelerek farklıcamilerde vaaz ettiler.

programa katılan kırşehir İl müftüsü mehmet yamankurşunlu camii’nde, nevşehir İl müftüsü yakup ÖztÜrk siteler camii’nde, kayseriİl müftü vekili mehmet İzcİ cemalettin-i aksaray-i camii’nde, niğde İl müftüsüalaaddin gÜrpinar atasayar camii’nde, kırıkkale İl müftüsü Şahin yildirimkaramanoğla ulu camii’nde cemaate vaaz-ı nasihatte bulundular.

 kardeş şehir İlmüftülükleri arasında iletişimi artırmak ve hizmet birliğini sağlamakmaksadıyla düzenlenen vaaz programı ve teravih namazı sonrasında aksaraymüftülüğünü ziyaret eden  İl müftülerine,aksaray İl müftüsü cemalettin bal yürütülen din hizmetleri hakkında bilgileraktardı. İl müftüleri yapılan çalışmaları beğendiklerini dile getirerek bugüzel hizmetten dolayı memnuniyetlerini ve teşekkürlerini ilettiler.

haber merkezi

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL