Resmi İlanlar

İklim Değişikliği Başkanlığı Sözleşmeli Personel Alacak

T.C. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı sözleşmeli personel alacak. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4 üncü maddesinin (B) fıkrasına göre, 06/06/1978 tarih ve..

İklim Değişikliği Başkanlığı Sözleşmeli Personel Alacak

T.C. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı sözleşmeli personel alacak.

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4 üncü maddesinin (B) fıkrasına göre, 06/06/1978 tarih ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esasların Ek 2 nci maddesinin birinci fıkrasının (b) bendi uyarınca yazılı ve/veya sözlü sınav yapılmaksızın, KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle istihdam edilmek üzere nitelikleri belirtilen toplam (6) adet Destek Personeli (Temizlik) pozisyonu için sözleşmeli personel alacak.

ilan.gov.tr’ de yer alan ilana göre; Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4 üncü maddesinin (B) fıkrasına göre, 06/06/1978 tarih ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esasların Ek 2 nci maddesinin birinci fıkrasının (b) bendi uyarınca yazılı ve/veya sözlü sınav yapılmaksızın, KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle istihdam edilmek üzere sözleşmeli personel alacak.Başvurular e-Devlet üzerinden İklim Değişikliği Başkanlığı Kariyer Kapısı-Kamu İşe Alım ve Kariyer Kapısı (https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr) adresinden 13/03/2023 tarihinde başlayıp 24/03/2023 tarihinde saat: 23.59’da sona erecektir. Şahsen, kargo ya da posta yoluyla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Ayrıntılı bilgi için TIKLAYINIZ

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL