Gündem

İFTAR SOFRASI PAYLAŞARAK BEREKETLENİR

aksaray belediyesi tarafından ramazan ayında geleneksel halegetirilen mahalle İftarı, kurtuluş, laleli ve bahçeli mahallelerini içine alan75. yıl mesleki ve teknik anadolu lisesi bahçesinde gerçekleşti. İftara ak parti milletvekili ve adayı..

İFTAR SOFRASI PAYLAŞARAK BEREKETLENİR

aksaray belediyesi tarafından ramazan ayında geleneksel halegetirilen mahalle İftarı, kurtuluş, laleli ve bahçeli mahallelerini içine alan75. yıl mesleki ve teknik anadolu lisesi bahçesinde gerçekleşti.

İftara ak parti milletvekili ve adayı mustafa serdengeçti,belediyebaşkanı haluk Şahin yazgı meclis Üyeleri, mahalle muhtarları ile çok sayıdavatandaş katıldı.

milletvekili mustafa serdengeçti ile belediye başkanı halukŞahin yazgı, mahalle sakinleri ile tek tek selamlaştı ramazanlarını kutladı.

başkan yazgı, birlik ve berberlik içerisinde ramazan ayınıngüzelliklerini hep beraber yaşamaktan ve paylaşmaktan mutlu olduklarını ifadeetti.

milletvekili mustafa serdengeçti, doğduğu ve büyüdüğümahalle de ramazan ayının manevi iklimini güzel bir iftar buluşmasıyla yaşatanbaşkan yazgı’ya teşekkür etti. kurtuluş mahallesi sakinleri ile hep beraber duaedip orucunu açan belediye başkanı haluk Şahin yazgı, kısa bir konuşma yaparak iftarakatılan herkese teşekkür etti.

habermerkezi

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL