Resmi İlanlar

İçme Suyu ve Koruge Boruları İle Ek Parçaları Satın Alınacak

    Gelibolu Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü, HDPE PE100 İçme Suyu Boruları ve Ek Parçaları İle Koruge Boruları ve Ek Parçaları Alım İşi mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale..

İçme Suyu ve Koruge Boruları İle Ek Parçaları Satın Alınacak

 

 

Gelibolu Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü, HDPE PE100 İçme Suyu Boruları ve Ek Parçaları İle Koruge Boruları ve Ek Parçaları Alım İşi mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır.
ilan.gov.tr’ de yer alan ilana göre; Gelibolu Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü, HDPE PE100 İçme Suyu Boruları ve Ek Parçaları İle Koruge Boruları ve Ek Parçaları Alım İşi mal alımı sözleşme imzalanmasına müteakip 3 günü içerisinde ise başlanacak olup, sözleşme imzalanmasına müteakip idarenin talep ve ihtiyaç doğrultusunda sipariş verildikten 15 iş günü içerisinde peyder pey alımlar 3 ay içerisinde alınacaktır. İhaleye son teklif verme tarihi ve saati 27.03.2023 – 11:00 olup ihaleye katılmak isteyen isteklilerin gerekli belgeler ile müracaat etmesi gerekir.
Ayrıntılı bilgi için TIKLAYINIZ

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL