Resmi İlanlar

Hurda Malzemeler Karşılığı Bina Yıkım ve Hafriyat İşi Yaptırılacak

samsun büyükşehir belediye başkanlığı;  İlkadım İlçesi, pazar mahallesi, 169 ada, 16 no.lu parselde kayıtlı “altı katlı belediye sarayı”  nitelikli taşınmazın hurda malzeme (binaların yıkım işlemi sonucu enkazdan çıkacak ve ekonomik..

Hurda Malzemeler Karşılığı Bina Yıkım ve Hafriyat İşi Yaptırılacak
samsun büyükşehir belediye başkanlığı;  İlkadım İlçesi, pazar mahallesi, 169 ada, 16 no.lu parselde kayıtlı “altı katlı belediye sarayı”  nitelikli taşınmazın hurda malzeme (binaların yıkım işlemi sonucu enkazdan çıkacak ve ekonomik değeri olan mal ve malzeme ) karşılığında, tanzim olunan şartnamelerine göre ve 2886 sayılı devlet İhale kanunu’nun 45.maddesi uyarınca açık teklif usulü ile yıkılması ve yıkıntı atıklarının taşınması işleri yaptıracak.
ilan.gov.tr’ de yer alan ilana göre; samsun büyükşehir belediye başkanlığı;  İlkadım İlçesi, pazar mahallesi, 169 ada, 16 no.lu parselde kayıtlı “altı katlı belediye sarayı”  nitelikli taşınmazın hurda malzeme (binaların yıkım işlemi sonucu enkazdan çıkacak ve ekonomik değeri olan mal ve malzeme ) karşılığında, tanzim olunan şartnamelerine göre ve 2886 sayılı devlet İhale kanunu’nun 45.maddesi uyarınca açık teklif usulü ile yıkılması ve yıkıntı atıklarının taşınması işleri yaptırılacak olup, bahse konu ihale 19.01.2023 tarihinde, perşembe günü saat  14.30’da samsun büyükşehir belediyesi ek hizmet binasının 1. katındaki toplantı salonunda,(hançerli mahallesi, 216. sok. no: 8 İlkadım/samsun) 2886 sayılı devlet İhale kanunu’nun 45. maddesi gereğince açık teklif usulü ile yapılacaktır.
ayrıntılı bilgi için tiklayiniz

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL