Siyaset

HİZMET İÇİN İSTİKRAR ŞART

24 haziran cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliğiseçimlerine sayılı günler kala aksaray belediye başkanı haluk Şahin yazgı hergün bir iftar ve program düzenleyerek binlerce vatandaşlarla bir araya geliyor.  her gün bir mahalle de..

HİZMET İÇİN  İSTİKRAR ŞART

24 haziran cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliğiseçimlerine sayılı günler kala aksaray belediye başkanı haluk Şahin yazgı hergün bir iftar ve program düzenleyerek binlerce vatandaşlarla bir araya geliyor. 

her gün bir mahalle de düzenlenen iftarda 1000’lerce  kişi ile bir araya gelen   aksaray belediye başkanı haluk Şahin yazgı buradayaptığı açıklamalarda  24 haziranseçimlerine değinerek güçlü lider, güçlü meclis,  olması şart ülkemizde istikrarın sürmesi ve  güçlü bir türkiye olma yolunda dedi.

göreve geldiği günden bugüne söz verdiği seçimbeyannamesinde açıkladığı projelerin tamamını gerçekleştiren başkan yazgı buprojeler güçlü bir iktidarın ve  güçlübir liderin  olması ile gerçekleşmiştir.Ülkemizde 16 yıldır yapılan hizmetler ve çalışmalar cumhurbaşkanımız receptayyip erdoğan ve ak parti hükümetleri döneminde olmuştur. güçlü bir türkiyeolma yolunda ilerleyen ülkemiz allah’ın izni ile 2023’leri 2073’leri planlayarakgüçlü üreten türkiye olmayolunda ilerlemektedir. 24 haziran cumhurbaşkanlığı vemilletvekilliği seçimleri tarihi bir olaydır, ümmetin ve tüm İslam alemininkaderini belirleyecek bir seçimdir. bugün baktığımızda tüm avrupa gözünü türkiye’ye çevirmiş 24 haziran seçimlerinibeklemektedir. liderimiz ve cumhurbaşkanımız recep tayyip erdoğan 7 düvelleuğraşmaktadır. güçlü kararların çıkması ve güçlü meclisin olması içinaksaray’dan 4 vekilimizi sizlerin desteği ve oyları ile meclise liderimizinyanına göndermemiz gerekmektedir.  24haziran  herkes tarafından bir seçimtarihi olarak bilinse de 24 haziran türkiye’nin  kaderinin oylanacağıbir seçimdir dedi.

 haber yaşarkaratay 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL