Siyaset

HER ŞEY GÜZEL AKSARAYIM İÇİN

ak parti milletvekili aday adayı murat Özteke  yaptığı açıklamada  24 haziran seçimlerinin türkiye’ninbekası  milletimizin refahı  huzuru için ülkemizin geleceği için2023,2040,2071 gibi hedeflere ulaşması için en önemli kritik bir seçimdir.cumhur başkanımız..

HER ŞEY GÜZEL AKSARAYIM  İÇİN

ak parti milletvekili aday adayı murat Özteke  yaptığı açıklamada  24 haziran seçimlerinin türkiye’ninbekası  milletimizin refahı  huzuru için ülkemizin geleceği için2023,2040,2071 gibi hedeflere ulaşması için en önemli kritik bir seçimdir.cumhur başkanımız recep tayyip erdoğan’ın yanında  yer almak için ülkemizin veaksaray’ımızın  ilerlemesi için adayadayı oldum dedi.

Özteke;  24 haziran2018 de yapılacak cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimlerine dikkatçekerek bu seçim tüm dünya karşı yapılacak bir seçimdir. Ülkemizin geleceğiiçin yapılacak bir seçim cumhurbaşkanımız recep tayyip erdoğanliderliğinde  ülkemizin refahı ve huzuruiçin sandıklara  gidilecek bir seçimdir dedi.allah nasip eder siz değerli hemşerilerim desteği ile milletvekili olur isem    güzelmemleketim aksaray’ın sorunlarının  çözümü noktasında bizzat şahsım olarak  elimden geleni yapacağımı bildirir sizdeğerli hemşerilerime hizmet getirmenin içerisinde olduğumu bildiririm. her şeysiz değerli hemşerilerim ve aksaray için dedi. 

haber yaşar karatay

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL