Gündem

HEP BİRLİKTE YENİ TÜRKİYE’YE

27. dönem aksaray milletvekili seçimi için ak partidenaday adayı olan ayhan tÜrk gazetemizi ziyaret etti. milletvekili aday adayı ayhan tÜrk; “aksaray’a en iyişekilde hizmet etmek adına ak parti aksaray 27..

HEP BİRLİKTE YENİ TÜRKİYE’YE

27. dönem aksaray milletvekili seçimi için ak partidenaday adayı olan ayhan tÜrk gazetemizi ziyaret etti.

milletvekili aday adayı ayhan tÜrk; “aksaray’a en iyişekilde hizmet etmek adına ak parti aksaray 27 dönem milletvekili aday adaylığıbaşvurumu yapmış bulunmaktayım. sayın genel başkanımız ve cumhurbaşkanımızrecep tayyip erdoğan’ın yürümüş olduğu bu kutlu yolda yürümek için aday adayıoldum” dedi.

aksaraymilletvekili aday adayı ayhan tÜrk;

7 Şubat 1974’te aksaray’da doğdu. erciyes Üniversitesiİlahiyat fakültesini bitirdi. 10 sene kadar hollanda’da ikamet etti.yurtdışında manevi rehber ve çeşitli camilerde din görevlisi olarak çalıştı.aksaray İnsan ve medeniyet hareketi derneği kurucu başkan ve yöneticiliği, İyckurucu Üyeliği, İslami İlimler derneği kurucu üyeliği ve yönetim kuruluüyeliği, hasene kurucu üyeliği görevlerinde bulundu. 2009-2014 yılları arasındaaksaray belediyesi Özel kalem müdürlüğü yaptı. 2014 yılından itibaren aksarayÜniversitesi İslami İlimler fakültesinde fakülte sekreteri olarak görev yaptı.aksaray Üniversitesinde yüksek lisans eğitimi yapmaktadır. İyi derecede arapçave hollandaca, orta düzeyde İngilizce bilen türk, evli ve 2 çocuk babasıdır.

haber vedattunç

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL