Sağlık

HAYIRSEVER İŞADAMINDAN SAĞLIK EVİ

hayırsever işadamı yusuf Öztürk Çimeli yeniköy’e yenisağlık evi yaptıracak. aksaray İl sağlık müdürlüğü ile hayırsever arasındahazırlanan protokol vali aykut pekmez tarafından imzalandı.  İl sağlık müdürü cengizhan kılıçaslan, hayırsever yusufÖztürk ve..

HAYIRSEVER İŞADAMINDAN SAĞLIK EVİ

hayırsever işadamı yusuf Öztürk Çimeli yeniköy’e yenisağlık evi yaptıracak. aksaray İl sağlık müdürlüğü ile hayırsever arasındahazırlanan protokol vali aykut pekmez tarafından imzalandı. 

İl sağlık müdürü cengizhan kılıçaslan, hayırsever yusufÖztürk ve Çimeli yeni köy muhtarı mustafa Şahin ile vali aykut pekmez’i ziyaretetti.

İl sağlık müdürü kılıçaslan hazırlanan protokolle Çimeliyeniköy’de yeniden yapılacak sağlık evi’ni hayır sever iş adamı yusuf Öztürküstlendiğini söyledi.

vali pekmez yaptığı açıklamada: “hayırseverimize teşekkürediyoruz. devletimiz sağlık alanlarında son zamanlarda önemli yatırımlaryapıyor. geçtiğimiz hafta 200 yataklı hastane ek bina temeli atıldı. yapımıtamamlanan 400 yataklı hastane 2 aya kadar hizmete girecek. sağlıkta ülkemizdeolduğu gibi aksaray’da da bina ve personel açısından önemli bir aşama kaydettik.dünya da sayılı sağlık sistemlerinin birine sahibiz. İnsan sağlığı bizim için önemli.”dedi.

aksaraylı hayırseverlerin sağlık alanında yaptığıkatkıların önemini vurgulayan vali pekmez;  geçen hafta yine bir hayır severimizin yaptığı polikliniğinhizmete sunulduğunu söyledi.

vali pekmez Çimeli yeniköy sağlık evi’nin yapımprotokolünü imzalayarak hayırlı olması dileğinde bulunup yusuf Öztürk’e yaptığıbu hayrı nedeniyle teşekkür etti.

haber merkezi

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL