Gündem

HAYIRSEVER İŞ ADAMINA TEŞEKKÜR PLAKETİ VERİLDİ

somuncu baba külliyesi içerisinde yer alan somuncu baba camiavlusunun üzerine gölgelik yapım işini üstlenen hayırsever iş adamı İbrahimÖzel’e, vali aykut pekmez ve belediye başkanı haluk Şahin yazgı tarafındanteşekkür plaketi verildi…

HAYIRSEVER İŞ ADAMINA TEŞEKKÜR PLAKETİ VERİLDİ

somuncu baba külliyesi içerisinde yer alan somuncu baba camiavlusunun üzerine gölgelik yapım işini üstlenen hayırsever iş adamı İbrahimÖzel’e, vali aykut pekmez ve belediye başkanı haluk Şahin yazgı tarafındanteşekkür plaketi verildi.

aksaray belediyesi tarafından hazırlanan ve koruma kurulununonayladığı projeyi üstlenen hayırsever iş adamı İbrahim Özel, valilik makamındayapılan protokol gereğince kısa süre içerisinde somuncu baba cami avlusundakigölgelik projesini tamamladı.

vatandaşlar tarafından beğenilen projenin ardından valiaykut pekmez ve belediye başkanı haluk Şahin yazgı, iş adamı İbrahim Özel’iziyaret etti. vali pekmez ve başkan yazgı, iş adamı İbrahim Özel’e yaptığıhayır dolayısıyla tebrik etti. bu projenin diğer hayırsever işadamlarına örnekolması temennisinde bulundu.

yapılan gölgeliğin yağışlı ve güneşli havalarda cuma namazlarıbaşta olmak üzere vakit ve cenaze namazlarının kılınmasına kolaylık sağlandığıbelirtildi.

hayırsever işadamı İbrahim Özel, nazik ziyaretlerindendolayı vali pekmez ve başkan yazgı teşekkür etti ve “allah hayrımızı kabul ederinşallah” dedi.

haber merkezi

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL