Siyaset

HASANDAĞI’NDA BOZKURT SESLERİ!

mhp aksaray milletvekili adaylarıile partililer gündüzleri aksaray merkezde esnaf ziyaretleri akşamları da köyve kasabalara giderek önce vatandaşlarla birlikte teravih namazını kılıyorlar. mhp aksaray milletvekili adaylarıramazan kaşlı, fatih Önemli, İl başkanı..

HASANDAĞI’NDA BOZKURT SESLERİ!

mhp aksaray milletvekili adaylarıile partililer gündüzleri aksaray merkezde esnaf ziyaretleri akşamları da köyve kasabalara giderek önce vatandaşlarla birlikte teravih namazını kılıyorlar.

mhp aksaray milletvekili adaylarıramazan kaşlı, fatih Önemli, İl başkanı mustafa Çölkesen, Ülkü ocakları aksarayİl başkanı ali akbulut ile partililer gündüzleri aksaray merkezde esnafziyaretleri akşamları da köy ve kasabalara giderek önce vatandaşlarla birlikteteravih namazını kılıyorlar, ardından köy meydanında ve kahvehanelerdevatandaşlarla bir araya geliyorlar. 

mhp milletvekili adayları hasandağıbölgesi sağlık kasabası, karaören, akhisar ve yuva köy gruplarını, yolgüzergahı üzerinde bulunan esnaf ve çok sayıda vatandaşlarımızın sevgigösterileriyle karşılaştılar. gönüldaşlarımız ve halkımızla kucaklaşarak, kısasürelide olsa hasbihal edip, sorunlarını dinledik, kendilerinden cumhurİttifakına ve partimize destek istedik.

halkın cumhur ittifakına ilgisininçok iyi olduğunu belirten mhp milletvekili adayları, halkımız cumhurbaşkanlığıoylarını cumhurbaşkanımız recep tayyip erdoğan’â, milletvekili oyunu da cumhurittifakına ve mhp’ye vereceklerini söylüyorlar. bu da mhp’nin aksaray’ımızdarekor düzeyde oy alacağının müjdeli habercisi olarak kabul ediyoruz.

aksaray’da 24 haziran seçimlerinegiderken en yerli ve milli milletvekili adaylarının mhp’de olduğunu söyleyenmhp aksaray milletvekili adayları, mhp adayları aksaray’ın öz evlatlarıdır. bizdiyoruz ki, 24 haziran’da oyunu mhp’ye ver, aksaray’ın vekili sen ol diyoruz.halkımız bu sloganımızı çok tuttu. halkımız, mhp’nin seçim vaatlerini çoktuttu. halkımız, 15 temmuz ve sonrasındaki yerli ve milli duruşu ile mhp’nin vegenel başkanımız devlet bahçeli’nin vatanı için her şeyden nasıl vazgeçebileceğini çok iyi gördü. mhp, önce ülkem ve milletim sonra partim ve bendiyordu. bunu 15 temmuz’da vatan zor durumda kaldığı zamanlarda bunu milliiradeye sahip çıkarak, hain darbecilere karşı dik durarak, vatan, millet veülke sevgisini sergilemiştir. Şimdide milletimizin 24 haziran seçimlerinegiderken, mhp’ye olan ilgisi, alakası, sevgisi ve destek vermesi bizlerifazlası ile memnun etmektedir” dediler.

haber merkezi

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL