Siyaset

HALKIMIZIN TEVECCÜHÜ BEKLENTİMİZİN ÜSTÜNDEDİR

hÜda par aksaray milletvekili adayı nihat Özdemİr “sahadahalkımızın hÜda par’ a olan yönelişi bizim beklentimizin çok üstündedir,rabbimize şükürler olsun” dedi. hÜda par aksaray milletvekili adayı nihat Özdemİr “sahadahalkımızın hÜda par’..

HALKIMIZIN TEVECCÜHÜ BEKLENTİMİZİN ÜSTÜNDEDİR

hÜda par aksaray milletvekili adayı nihat Özdemİr “sahadahalkımızın hÜda par’ a olan yönelişi bizim beklentimizin çok üstündedir,rabbimize şükürler olsun” dedi.

hÜda par aksaray milletvekili adayı nihat Özdemİr “sahadahalkımızın hÜda par’ a olan yönelişi bizim beklentimizin çok üstündedir,rabbimize şükürler olsun” diyerek sözlerini şu şekilde sürdürdü;

“dün 15 temmuz milli İrade meydanında hÜda par standımızıaçtık, halkımızdan çok güzel tepkiler alıyoruz. İnsanımız hÜda par’ı yakındantakip ederek kendi öz iradesiyle düşünerek hareket ediyor ve “doğrusu hÜda par”diyor. henüz kendilerini ziyaret etme fırsatını bulamadığımız,karşılaşamadığımız birçok kişi standımıza gelip desteklerini ve dualarını sunuyor,huda par’a olan sevgilerini sunuyorlar.

halkımızın bu teveccühü beklentimizin üstündedir ve biziziyadesiyle memnun etmektedir. Özgür iradesiyle araştıran, tanıyanlar için hÜdapar güneşi doğmuştur, türkiye’nin genelinde de durum bu şekildedir. hamdolsunki halkımızın öze dönüşü devam edecektir, hiç kimse buna engel olamayacakhalkımız kendisi için en faydalı olan kadroları tercih edecektir” dedi.

haber yaşar karatay

banner banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL