Son Dakika

HAKİM KARAR VERDİ

aksaray ticaret ve sanayi odası komite üyeleri kura sonucu belirlenecek. aksaray ticaret ve sanayi odasında yapılan seçim kararına son noktayı ilçe seçim kurulu hâkimi kura çekilecek diyerek karar verdi. aksaray..

HAKİM KARAR VERDİ

aksaray ticaret ve sanayi odası komite üyeleri kura sonucu belirlenecek. aksaray ticaret ve sanayi odasında yapılan seçim kararına son noktayı ilçe seçim kurulu hâkimi kura çekilecek diyerek karar verdi.

aksaray ticaret ve sanayi odası seçimlerinde itirazları değerlendiren İlçe seçim kurulu hakimi 4 ve 8. komite seçimlerine yapılan itirazları reddederek 1. komite seçimin kura ile yapılmasına karar verdi. edinilen bilgiye göre İlçe seçim kurulu hakimi 4 ve 8. komitelerde yapılan itirazlara red kararı vererek  4.ve 8. komitede yapılan seçimlerin geçerli kalınmasına 1. komite de ahmet koçaş kırmızı listeden, murat eskil mavi listeden seçildiğine karar vererek mavi listeden fatih batı ile kırmızı listeden rafet altıpınar ve İbrahim kırlı’nın  eşit oy almaları nedeniyle salı günü saat 09:00 da yapılacak olan kura çekimi ile belirleneceğine karar kıldı. yapılacak kura çekimi  ile 1. komiteden 3. İsim belirlenmiş olacak. haber :yaşar karatay

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL