GENÇ MÜSİAD BAŞKANLARI BİR ARAYA GELİYOR

MÜSİAD Aksaray Gençlik Kurulu Başkanı Mahmut Aliç 24Kasım 2018  CNR EXPO 3.HALL tarihindeİşin başında gençler var sloganıyla hayata geçirilecek olan 6.UGİK Kongresineilişkin yazılı bir açıklama yaptı.

GENÇ MÜSİAD BAŞKANLARI BİR ARAYA GELİYOR
24.10.2018 / 10:48 2297

MÜSİAD Aksaray Gençlik Kurulu Başkanı Mahmut Aliç 24Kasım 2018  CNR EXPO 3.HALL tarihindeİşin başında gençler var sloganıyla hayata geçirilecek olan 6.UGİK Kongresineilişkin yazılı bir açıklama yaptı.

Başkan Aliç; “Türkiye şube başkanları ile içlerindeAlmanya, Hollanda, Fransa, İngiltere, İsviçre, Kanada, Kuveyt, Bosna Hersek veFilistin’in yer aldığı farklı ülkelerin Genç MÜSİAD Başkanları 6. UluslararasıGenç İş Adamları Kongresi’nde bir araya geliyor. Yurtiçi ve yurtdışından önemlibir katılımın sağlanacağı kongrede, Dijital Para, İnovasyon ve Kurumsallaşma,Dönüşen Dünyada Ekonomi ve Geleceğin Meslekleri önemli konuşma başlıklarınıoluşturuyor. Firmalaşan Girişimcilik Modellerinin ele alınacağı kongredegelecek vadeden yeni projelere de fon yaratılması hedefleniyor.

UGİK’in bu yılkiTeması: Gençlik, Girişimcilik ve Bilgi Ekonomisi

17. MÜSİAD EXPO kapsamında gerçekleştirilecek olanUluslararası Genç İş Adamları Kongresi (UGİK), geleceğin iş insanlarını,girişimci ve sanayicilerini bir araya getiriyor. Yurtiçi ve yurtdışından yoğunkatılımcının beklendiği 6.Uluslararası Genç İşadamları Kongresi, bu yıl 24Kasım 2018 (CNR EXPO 3.HALL) tarihinde “İşin başında gençler var” sloganıylahayata geçirilecek. “Gençlik, Girişimcilik ve Bilgi Ekonomisi” ana temasıçerçevesinde birçok alt başlığın konuşulacağı kongrede, yeni nesil girişimcifikirlerin değerlendirilmesi ve yatırım yapılabilecek projelerin öneçıkartılması hedefleniyor.

Genç MÜSİADüyelerinden genç girişimcilere kitle fonlaması için fırsat

Girişimciye Destek Proje Yarışması “STARTUP ROADWAY”’eyapılan başvurular ön eleme ve iki yarı final aşamasında değerlendirilecekolup, finalde, jüri karşısına çıkacak projeler belirlenecek. Finale kalan 6girişimcinin yapacağı sunumlar sonunda seçici jüri ve salonda bulunanlarınoylarıyla birinci, ikinci ve üçüncü seçilecek. İlk üçe giren yarışmacılarınödüllendirileceği yarışmada ilk 10’a giren projelere, fonluyoruz.com kitlefonlaması platformunda yer verilecek ve fonlama imkânı tanınacak. İlk yirmiyegiren projeler, MÜSİAD EXPO Fuarı’nda yer alacak yerli ve yabancıyatırımcılarla bir araya gelme fırsatı yakalayacaklar” dedi.

Haber Merkezi


Yorum Ekle
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.