ATSO HEYETİ İŞ ADAMLARI VE YATIRIMCILARI ZİYARET EDİYOR

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu BaşkanıCüneyt Göktaş, Meclis Başkanı Fatih Tekin ve Yönetim Kurulu Üyelerinden oluşanATSO Heyeti ilimizdeki birçok iş adamı ve yatırımcıyı ziyaret etti.

ATSO HEYETİ İŞ ADAMLARI VE YATIRIMCILARI ZİYARET EDİYOR
26.09.2018 / 11:10 2566

Kanat El Arabaları, Altuntaş Grup, Çift Kartal, ÜçlerSüt, Özeller ve Ağaçlıyı gün içerisinde ziyaret eden ATSO Heyeti ilimizindeğerli iş adamları ve yatırımcıları ile hasbihal etti.

Ülke ekonomisi ve Aksaray ekonomisinin ağırlıklı olarakgörüşüldüğü ve Aksaray’ın geleceğine yönelik olarak karşılıklı görüşalışverişinin yapıldığı ziyaretleri değerlendiren ATSO Başkanı Göktaş yaptığıaçıklama da; “Aksaray’ın ekonomisine yön veren büyük katkılar sağlayan ilimizindeğerli iş adamlarını ziyaret ederek sanayimize yönelik görüş alışverişlerindebulunduk.

Ülkemizin bulunduğu ekonomik durumdan çıkmanın yollarınınen başında ithalatı azaltarak üretime odaklanmamız noktasında ortak görüşleraldık. Ayrıca Bankalarımızın firmalarımıza yönelik olarak kolaylık sağlamalarıiçin çalışmalar yapacağımızı ilettik. Ziyaretlerimizde iş adamlarımız veyatırımcılarımız bu konu üzerinde bizlere sıkıntılarını dile getirdiler.  Bizlerde gerekli yetkili mercilere ivedi birşekilde durumu anlatacağız. Bu Ülke hepimizin ise bankalarımızın da ellerinitaşın altına koyması gerekir. Türkiye bu zor günlerini eninde sonundaatlatacaktır.  

Bugün hepimizin en büyük görevi Yatırımcılarımızın, İşAdamlarımızın, Çiftçilerimizin, Tarım ve Hayvancılık Sektöründe faaliyetgösteren esnaflarımızın kısacası tüm iş dünyasının yanında olmaktır. Bu günleriatlatmanın en kısa yolu birlik ve beraberlikten ortaya çıkan adımlarlaolacaktır. Hem Ülkemiz hem de şehrimiz büyümesine ve gelişmesine devam edecek,Aksaray Gelecek Türkiye’nin Sanayi Kenti olma yolunda ortak aklın gücüyleilerleyecektir.

Bu anlamda bugün yaptığımız her bir ziyarette bizlerleolan ve desteklerini ileten İlimizin çok değerli İş Adamları Kanat El Arabalarıfirmamızın yetkilisi Abdurrahman Kanat’a, Altuntaş Grup’un Yetkilileri Bekir Altuntaşve İmdat Altuntaş’a, Çift Kartal Firmamızın Yetkilisi Mustafa Saatçioğlu’na,Üçler Süt’ün yetkilisi Mustafa Karağaçlı’ya, Özeller Firmamızın Yetkilisiİbrahim Özel’e ve Ağaçlı Grup’un Yetkilisi Orhan Ağaçlı ’ya ATSO YönetimKurulumuz ve Aksaray İş Dünyamız adına teşekkür ediyorum. İlimiz 20243hedeflerine İdarecilerimizin, Siyasilerimizin, Sivil Toplum Kuruluşları, İŞDünyası ile hedeflerine mutlaka ulaşacaktır” Dedi.

 Haber Merkezi


  • ATSO HEYETİ İŞ ADAMLARI VE YATIRIMCILARI ZİYARET EDİYOR
  • ATSO HEYETİ İŞ ADAMLARI VE YATIRIMCILARI ZİYARET EDİYOR
  • ATSO HEYETİ İŞ ADAMLARI VE YATIRIMCILARI ZİYARET EDİYOR
  • ATSO HEYETİ İŞ ADAMLARI VE YATIRIMCILARI ZİYARET EDİYOR
Yorum Ekle
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.