ATSO HEYETİ HİSARCIKLIOĞLU VE AŞÇI’YI ZİYARET ETTİ

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu BaşkanıCüneyt Göktaş, Meclis Başkanı Fatih Tekin ve Yönetim Kurulu Üyelerinden oluşanATSO Heyeti Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ileGümrük ve Ticaret Bakanlığı Müsteşarı Hemşerimiz Cenap Aşçı’yı ziyaret etti.

ATSO HEYETİ HİSARCIKLIOĞLU VE AŞÇI’YI ZİYARET ETTİ
06.08.2018 / 10:58 1998

ATSO Başkanı Göktaş, Güneş Enerjisi İhtisas OSB, Yabancıİşçi Çalıştırma İzinleri, Vize Kolaylığı gibi konularda TOBB Başkanı Hisarcıklıoğluve Müsteşar Cenap Aşçı ile görüşmeler gerçekleştirdiklerini dile getirirken, ziyaretlerile ilgili yaptığı açıklama da; “Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası MeclisBaşkanımız Fatih Tekin ve Yönetim Kurulu Üyesi arkadaşlarımızla, Türkiye Odalarve Borsalar Birliği Başkanımız Rifat Hisarcıklıoğlu ve Müsteşarımız CenapAşçı’yı ziyaret ederek ilimiz sanayisine ve ticaretine yönelik olarak hasbihalettik.

Şehrimiz İş Dünyası için yapacak olduğumuz çalışmalar veprojeler hakkında bilgi verdiğimiz TOBB Başkanımız Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu’nunAksaray’a olan sevgisi ve bağı çok kuvvetlidir. İletmiş olduğumuz tüm konulardave Aksaray iş dünyası adına yapılacak olan her türlü projede ve çalışmadaüzerlerine düşen görevi her daim yapacaklarını dile getirdi.

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Müsteşarımız aynı zamandahemşerimiz Cenap Aşçı’da Aksaray için her zaman elini taşın altına koyacağınıbelirtmiştir. Bu zamana kadar şehrimiz için yapılması gereken her projededesteğini esirgemeyen Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanımıza veMüsteşarımıza Aksaray iş dünyası adına canı gönülden teşekkür ediyorum” Dedi.

Haber Merkezi


Yorum Ekle
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.