CHP BAYRAMLAŞTI

Aksaray Cumhuriyet Halk Partisi bayramın ikinci günü CHPil binasında partililerle bayramlaştı.

Bayramlaşma programına CHP İlBaşkanı Ramazan Koçak, Merkez İlçe Başkanı Nazife Arslan Küçük, CHPMilletvekili adayları Ali Abbas Ertürk, Ramazan Fidan, Pelinsu Yıldırım, Ali Eşmekaya, parti yöneticileri ve partililer katıldı.

CHP BAYRAMLAŞTI
18.06.2018 / 11:15 1571

Chp Aksaray İlBaşkanı Ramazan Koçak yapmış olduğu konuşmasında; “Sevgili hemşerilerim çoksaygıdeğer dava arkadaşlarım kimsenin kimseyi ötekileştirme diye hakkın adaletinhüküm sürdüğü bir ülkede nice sağlıklı huzurlu bayramlar diliyorum. Seçimkampanyamız başladığından bugüne kadar çok mesafe kat ettik. Şu anda Aksaray'daen az bir milletvekili çıkartacak noktaya geldik. Gittiğimiz her yerdepartimize ve adaylarımıza çok yoğun bir ilgi ve destekle karşılaştık. Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Muharrem İnce’nin isminin açıklanmasından sonra yineaynı coşkuyu yine aynı heyecanı ülkemizde de gördük. Halkımızın umudu oldu sayınMuharrem İnce. Umarım 24 Haziran bu ülke için bir milat olur ve rahat bir nefesalırız” dedi.

CHP MilletvekiliAdayı Ali Abbas Ertürk; “Cumhuriyet Halk Partisi tabanına, partilisine birhafta sonra ikinci bir bayramı yaşatmaya hazır durumda. Sahadan aldığımızizlenimler hemşerilerimizin bize göstermiş olduğu ilgi ve teveccüh CumhuriyetçiHalk Partisi'nin en az bir milletvekili kazanacağını AK Partili, MilliyetçiHareket Partili, İyi Partili herkesin söylediği, dile getirdiği bir konudur.Cumhuriyet Halk Partisi seçim çalışmalarını en iyi yapan onbinlerce seçmenimizeulaşan toplumun her kesiminden hemşerilerimizin sorunlarını dinleyen bir partiolmuştur. CHP toplumdan gelen tepki üzerine adaylarını Parti binasına kapatmakzorunda olan partilerin aksine 4 adayın da Annı ak, yüzü pek, onurlu birşekilde sokakta, caddede adaylarını dolaştırabilen bir partidir. Seçimçalışmaları kapsamında gitmiş olduğunuz vatandaşlarımız bizlere oy vereceğini, oyvermeyecek vatandaşlar ise adaylarınız çok düzgün, aklımı karıştırdınız, oykabininde bir daha düşüneceğiz şeklinde söylemlerde bulunuyorlar. Bu olay seçimkazanmaktan daha çok büyük onurdur. Biz yıllarca muhalefette kalmamıza rağmenhiçbir beklenti içerisinde olmadan bu memleketin yükselmesine ve adaletinsağlanması için siyaset yaptık” dedi.

CHP MilletvekiliAdayı Ramazan Fidan; “Biz 23 Nisan’dan beri bu yola çıktık. Çıktığımızda da6 aday adayı arkadaşımızla yola çıktık. Hepimizde birinci, ikinci, üçüncü,dördüncü sıra kaygısı yaşamadan adaymışız gibi dört koldan çalışmaktayız. Girdiğimizher yerde güleryüzle, saygıyla ağırlandık.Saygısız bir şekilde yuhalanmadan,yüzleri düşmeden ağırlandık. Bu anlamda sahanın lideri olduğumuzu CumhuriyetHalk Partililerin bu işi nasıl yapabileceğini herkese göstermiş olduk. Sandıklardanbeklentimiz çok büyük.  Aksaray'da kalesigibi gözüken AK Parti'yi sahadan sildik. Biz her yerde alkışla saygıylakarşılandık. Bu şekilde de çalışmalarımıza devam edeceğiz. Son bir haftamızda dahiç olmadığı kadar daha da fazla çalışarak, Cumhuriyet Halk Partili nasılolunur. Milletvekilliği nasıl yapılır. Bunu tüm halkımıza göstereceğiz” dedi.

CHP MilletvekiliAdayı Pelin Yıldırım; “Bizler haklıyız, haklı olduğumuz içinde gittiğimizher yerde de teveccüh ile karşılaşıyoruz. Bu da bizi güçlü kıldı. İnşallah 25Haziran'da Aksaray’ımza Cumhuriyet Halk Partisi'ni kavuşturacağız. Aksaraybölgenin nasıl yıldızı haline getirdiğimizi hep beraber göreceğiz” dedi.

CHP MilletvekiliAdayı  Ali Eşmekaya; “Tüm İslamaleminin Ramazan Bayramını kutluyorum. İnşallah 24 Haziran'da da bir bayram dahayaşayacağız. Tüm Türkiye'ye gülecek. Tüm Türkiye'nin ve Aksaraylıhemşerilerimizin ramazan bayramını kutluyorum. İnşallah nice bayramlaradiyorum” dedi.

Haber Yaşar K.


Yorum Ekle
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.