TÜRKİYE BİRİNCİSİ M ROTA EĞİTİM KURUMLARINDAN

M Rota Eğitim Kurumları öğrencilerinden Muhammet Devran Yılmaz 2021-2022 Yükseköğretim Kurumları Sınavında Alan Yeterlilik Testinde tüm sorulara doğru cevap vererek Türkiye 1.si, Yüksek Öğretim Kurumları sınavında ise Türkiye 196.’sı oldu.

TÜRKİYE BİRİNCİSİ M ROTA EĞİTİM KURUMLARINDAN
23.07.2022 / 19:24 730

M Rota Eğitim Kurumları Müdürü N.Eylül Bozkaya yaptığı açıklamada;  Aksaray’da 2019 Eğitim-Öğretim yılından beri fark yaratma, nitelikli bireyler yetiştirme prensibiyle öğrenci odaklı ve kaliteyi ön plana alan hizmet anlayışıyla faaliyet göstermekteyiz dedi.
 Bu kriterler doğrultusunda yeni bir kurum olmamıza rağmen inandığımız değerlerin somut yansımasına olan önemli ve kayda değer başarılar elde etmiş bulunuyoruz ve yeni başarılar için gayret gösterme çabasındayız diye konuşan Müdür N.EylülBozkaya; Bu uğurda öncelikle bizlere güvenen veli ve öğrencilerimize ayrıca öğrencilerimize emek veren öğretmenlerimize teşekkürü borç biliriz. 2021-2022 eğitim-öğretim yılında gerçekleştirilen Yükseköğretim Kurumları Sınavında kurumumuzun öğrencilerinden Muhammet Devran Yılmaz bizleri ve şehrimizi gururlandıracak bir başarıya imza atmıştır. Alan Yeterlilik Testinde tüm sorulara doğru cevap vererek Türkiye 1.si olmuştur. Yüksek Öğretim Kurumları sınavında ise yine takdir edilecek bir başarı göstererek Türkiye 196.sı olmuştur. 
Öğretmenlerimiz rehberliğinde doğru bir yönlendirmeyle düzenli ve planlı çalışarak, nitelikli yayınlardan faydalanarak, kaliteli bir eğitimle ve en çok da kendi çabasıyla ve yoğun çalışma temposuyla bu muazzam başarıyı elde etmiştir diye konuşana Müdür Bozkaya;  Bu vesileyle kurum olarak Türkiye 1. si öğrencimiz Muhammet Devran Yılmaz’ı ve benzer başarılar gösteren diğer öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz diye konuştu.
Haber. Murat Uğurlu


Yorum Ekle
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.