“EKONOMİK KURTULUŞ SAVAŞINDAN DA ZAFERLE ÇIKACAĞIZ”

AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde tam bağımsız Türkiye yolunda yürümeye devam edeceğiz. Ülkemize karşı açılan ekonomik savaşı Allah’ın izniyle kazanacağız. Sonuna kadar mücadele edeceğiz” dedi.

“EKONOMİK KURTULUŞ SAVAŞINDAN DA ZAFERLE ÇIKACAĞIZ”
24.11.2021 / 01:17 594

Son günlerde kurda yaşanan spekülatif dalgalanmayı fırsatbilerek karamsarlık oluşturanlara ve bu yolla Türkiye’yi dize getirmeyiçalışanlara karşı dün olduğu gibi bugün de net bir duruş sergilemeye devamedeceklerini vurgulayan İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, içerde ki ve dışarda kitüm işbirlikçilere rağmen Türkiye’yi eski karanlık günlerine hapsetmekisteyenlere karşı mücadele etmekten; geleceğe bağımsız, güçlü ve büyük Türkiye’yimiras bırakma hedeflerinden vazgeçmeyeceklerinin altını çizdi.

“Dimdik ayakta duran Cumhurbaşkanımız, Genel BaşkanımızSayın Recep Tayyip Erdoğan’ın davasında yer almak bizim için Şereftir” diyenBaşkan Altınsoy, “Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak” diyerek CumhurbaşkanımızSayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde çıktığımız bu yolda alnımızın akıylabugünlere geldik. Geride bıraktığımız 19 yılda, ülkemize kazandırılan sayısızproje ile 2023 hedeflerine adım adım ilerledik. 15 Temmuz hain darbe girişiminemilletimizle birlikte direnerek, ülkemizi hedef alan alçaklara gereken en büyükcevabı verdik. O gün orada silah ve tanklar ile milletimize boyun eğdiremeyengüçler, bugün ise ülkemize açtıkları ekonomik savaş ile boyun eğdirmeyeçalışmaktadırlar. Ülkemiz büyüyen ve gelişen ekonomisi ile dünyada hak ettiğiyere Cumhurbaşkanımız ile birlikte gelirken, bugün karşı karşıya kaldığımız,ekonomik baskıyı ve bize karşı açılan ekonomik savaşı kaybetmeyeceğiz. Türkiye;Devleti, hükumeti, ordusu ve ekonomisi ile büyümeye devam edecek ve dünyayagerekli cevabı en iyi şekilde verecektir. Cumhurbaşkanımız Recep TayyipErdoğan’ın liderliğinde ve milletimizin de desteğiyle inşallah buoperasyonların da üstesinden Rabbimizin izniyle gelecek, bu savaşı kazanacak vebu oyunu da bozacağız. AK Parti kadroları olarak kutlu yürüyüşümüzekararlılıkla devam edeceğiz. Geçmişte birbirinden trajik olaylar ile ülkemiziköşeye sıkıştırdığını sanan dış mihraklar, bu ekonomik savaşta da 15 Temmuzakşamı yaşadıkları yenilgiyi yeniden yaşayacak ve yüce milletimiz onlara en iyicevabı verecektir. Milletimizden aldığımız bu güçle, hep birlikte tarih yazmayadevam edecek, hep birlikte oyunları bozacak ve nice başarılara imza atacağız.Millet sevdalısı, milletten başka bir güç tanımayan, halka ve hakka hesap verenbir liderin arkasında hizmet edenler olarak, durmadan çalışmaya ve üretmeyedevam edeceğiz. Ülkemiz her türlü engellemelere rağmen, artık o eski günleregeri dönmeyecektir” dedi.

Döviz kurlarında yaşanan dalgalanmaların altında yatanönemli bir ayrıntıya da değinen Başkan Altınsoy, “Geçtiğimiz yıl Joe Biden “Türkiye’demuhalefeti desteklediğimizi göstermeliyiz” derken kastettiği tam da buydu.Umudunu bunu bağlayan muhalefetin ise “Erdoğan gitsin de ülke batarsa batsın”noktasında söylemlerle bir kez daha ülkesinin karşısında olmayı seçtiğineşahitlik ediyoruz. Tüm bu yaşananların tam bağımsızlık uğuruna verilen mücadeleninbir sonucu olduğunu biliyoruz ve buna rağmen ne olursa olsun davamız için,ülkemizin geleceği için her türlü bedeli ödemeye hazırız” açıklamasındabulundu.

Haber Bülteni


Yorum Ekle
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.