Allah, Aksaray için güzel ve hayırlı işler yapmayı nasip etsin

Aksaray ValisiHamza Aydoğdu İl Genel Meclisine ziyarette bulundu. Meclis Başkanı Mehmet Tüzün,İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Yüksel Çelik ve meclis üyeleri tarafındankarşılanan Vali Aydoğdu ile Belediye Başkanı Evren Dinçer, Aksaray İl GenelMeclisinin Eylül Ayı Olağan Toplantısı 1. Birleşim toplantısına katıldı. 

Allah, Aksaray için güzel ve hayırlı işler yapmayı nasip etsin
01.09.2020 / 07:20 1204

Vali Aydoğduel birliği içerisinde Aksaray’ın sorunlarının çözümüne gayret göstereceklerinibelirterek; “İl Genel Meclisi bizim ailemiz, Aksaray da en sevindirici olanbelediyemiz, valiliğimiz milletvekillerimiz il başkanlarımız ve meclisüyelerimizle hep beraber bir ekip havası oluşmuştur” dedi.

Valilik vebelediye iş birliğinde Aksaray için önemli projeleri çalıştıklarınıhazırlıkları tamamlanan birçok projenin yakın zamanda hizmete alınacağınıkaydeden Vali Aydoğdu, “Belediye başkanımız ile beraber Aksaray da kırılmanoktası olacak; İl Genel Meclisimizin de karar verdiği güzel bir şey yapıyoruz.Ne yaparsanız yapın marka değeriniz yoksa hiçbir şey yapamazsınız. ‘AşıklıOrganik Market’in kurulması yönünde İl Genel Meclisi ve Belediye Meclisindenkararlar geçti. Belediyenin yanındaki boşluk alan kurulan şirkete tahsisedildi. Belediyemiz burada hazırlanan tip projesini bitirdi. Aşıklı Organikmarketi açtığımızda burada ürünlerimizi marketing yaparak marka değeri iletescilleyip satmaya başlayacağı. Burada 6-7 ay sonra Aksaray’ın neyi var?dendiğinde marketteki her şey Aksaray’ın dediğinizde iş biter.” dedi.

- Elbirliği ile gönül birliği ile Aksaray’a daha güzel hizmetler yapmak içinçalışıyoruz

 Vali Aydoğdu İl Genel Meclis Üyelerine “Hepgüzelliklerin iyiliklerin yanında oldunuz. Allah hepinizden razı olsun.  Hepimiz bir gün buralardan gideceğiz geriyesadece hikayelerimiz kalıyor. Bunun dışında bir şey kalmıyor. Onun için elbirliği ile gönül birliği ile Aksaray’a daha güzel hizmetler yapmak içinçalışıyoruz. 3 Ay içinde neler yaptık daha neler yapacağız bu konuda sizlerlekonuşacağız Allah Aksaray için hep birlikte güzel hayırlı işler yapmayı nasipetsin” dedi.

AksarayBelediye Başkanı Evren Dinçer ise yaptığı konuşmasında Kovid sürecine rağmenAksaray İl Genel Meclisinin fedakâr ve hummalı çalışmaları ile Aksaray’ın dahada bir ivme kazandığını söyledi.

Dinçer,Aksaray belediyesi olarak Aksaray’ın menfaatine, hayrına olacak tüm işlerde ilgenel meclisi, özel idaresi ile ortak hareket etmeye hazır olduklarını zatenortak hareket ettiklerini ifade ederek: “Sayın Valimizi de katmış olduğu ivmeile yerelde ve merkezde Aksaray Belediyesi olarak yapılacak iş birliğine herzaman hazırız. İl Genel Meclisimize çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

İl GenelMeclisi Başkanı Mehmet Tüzün de ziyaretten duydukları memnuniyeti belirterekVali Hamza Aydoğdu ve Belediye Başkanı Evren Dinçer’e teşekkür etti. Tüzün, İlÖzel İdaresi Genel Sekreterliğine atanan Yüksel Çelik’e hayırlı olsun dileğindebulunarak, Ak Parti ve MHP grubu olarak 23 İl Genel Meclisi Üyesi ile şehrinsorunlarının giderilmesi için gayret gösterdiklerini kaydetti.

Haber Merkezi 


Yorum Ekle
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.