Stratejik Değerlendirme toplantısı yapıldı

Uzun vadeli ve geleceğe dönük bir bakış açısıyla, kaynaktahsisinin önceliklere dayandırılmasına ve hesap verme sorumluluğuna rehberliketmek üzere hazırlanmış olan “Aksaray İli Tarım ve Kırsal Kalkınma StratejikPlanı” 2015-2019 yılları arasında hayata geçirilmiştir.

Stratejik Değerlendirme toplantısı yapıldı
15.01.2020 / 10:15 1134

İlgili yıllar arasında uygulanan ve Tarım  İl Müdürlüğü çalışmalarında rehber olanStratejik Planın Değerlendirme Toplantısı Tarım İl Müdürlüğü ToplantıSalonu’nda İl Müdürü Bülent SAKLAV başkanlığında, İl Müdür yardımcılarımız,Şube ve İlçe Müdürleri ile konu uzmanı personellerimizin katılımları ilegerçekleştirilmiştir.

Toplantı İl Müdürü Bülent SAKLAV’ın açılış konuşmalarıile başlamış daha sonra İlçe ve Şube Müdürlerimizin başarılı geçen 2019 yılı veStratejik Plan ile ilgili değerlendirme sunumları ile devam etmiştir.

Toplantı sonunda Tarım İl Müdürü Bülent SAKLAV “Aksarayİli Tarım ve Kırsal Kalkınma Stratejik Planı’nı,  mesai mefhumu gözetmeksizin uygulamayaçalışan, Bakanlığımızın görevleri dışında buraya da vakit ayıran ve beş yılsonunda Stratejik Plan’da bulunan faaliyetleri çok büyük bir orandagerçekleştiren tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bundan sonra daamacımız Aksaray üreticisine hizmet etmektir. Üretici odaklı ve sorun çözen,devletimizin sıcak yüzünü kurumumuzdan hizmet alan tüm paydaşlarımıza gösterenbir anlayışla Bakanlığımız Politikaları çerçevesinde çalışmaya devamedeceğiz.  2020 yılında da amacımızçiftçimize, üreticimize başarılı geçirdiğimiz 2019 yılından daha iyi kalitedebir hizmet vermektir. İnşallah bunu da çok çalışarak başaracağız. Bu düsturdaemeğini esirgemeyecek tüm mesai arkadaşlarıma şimdiden teşekkür ediyorum.”Dedi.

Haber Ali Şengül


Yorum Ekle
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.