TOKİ Başkanı Bulut’a Ziyaret

Belediye Başkanı Evren Dinçer, Milletvekili CengizAydoğdu ile birlikte Toki Başkanı Ömer Bulut’u makamında ziyaret etti.

TOKİ Başkanı Bulut’a Ziyaret
13.11.2019 / 10:29 1395

Toplu Konut İdaresi Başkanlığında yapılan görüşmede TokiBaşkanı Ömer Bulut’a Belediye Başkanı Evren Dinçer; yapımı devam eden YeniSanayi Projesinde gelinen aşamayı, Esnaf ve Sanatkarlar odasına ait yapılmasıplanlanan 300 konutluk Toki projesi ile ilgili esnafların beklentilerini, YeniSanayi Projesinden yer almayan esnafların taleplerini, dar gelirli ailelereyönelik yapılacak Toki konutlarını, Yeni Sanayi projesinin yapıldığı bölgedeaçık alan isteyen esnafların taleplerini ve mevcut sanayi bölgesinde imalat aşamasındaalt yapı sürecinde çıkabilecek sorunları iletti.

Toki Başkanı Ömer Bulut Belediye Başkanı Evren Dinçer’iniletmiş olduğu konuların takipçisi olacağını belirtti.

Yapılan görüşmenin vatandaşların Aksaray’a yapılmasını istediğiToki yatırımlarının kazandırılması için son derece verimli geçtiğini BelirtenBelediye Başkanı Evren Dinçer şu ifadeleri kullandı; ‘’Milletvekilimiz CengizAydoğdu ile birlikte Toki Başkanımız Ömer Bulut’u ziyaret ettik. Yaptığımızgörüşmede Toki Başkanımız Ömer Bulut’a vatandaşlarımızdan aldığımız taleplerive belediye ile Toki işbirliğinde gerçekleştirmek istediğimiz projeleri dilegetirdik.  Toki Başkanımızdan yapımıdevam eden 1620 iş yerini kapsayan Yeni Sanayi Projesinin, Esnaf ve Sanatkarlarodasına  ait yapılması planlanan 300konutluk Toki projesinin, Yeni Sanayi Projesinden yer alamayan esnaflarındurumunun, dar gelirli ailelere yönelik yapılacak Toki konutlarının, YeniSanayi projesinin yapıldığı bölgede açık alan isteyen esnafların taleplerini vemevcut sanayi bölgesinde imalat aşamasında alt yapı sürecinde çıkabileceksorunların takipçisi olmasını talep ettik. Görüşmelerimiz Toki yatırımlarınınşehrimize kazandırılması açısından oldukça verimli geçti. Ben kendisinenezaketli misafirperliğinden dolayı teşekkür ediyorum.’’ Dedi 

Haber Merkezi


Yorum Ekle
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.