MESELELERİ BİRLİKTE ÇÖZECEĞİZ

Aksaray E.S.O.B Başkanı Doğan Ceylan “İstikbalimiziilgilendiren meselelerimizi birlik içinde hükümetimizle el ele çözeceğiz” dedi

MESELELERİ BİRLİKTE ÇÖZECEĞİZ
29.06.2019 / 10:50 4075

Türkiye’nin yoğun seçim maratonun geride kaldığını 2023hedeflerine ulaşılabilmesi için bundan sonra hükümetin hizmetlereyoğunlaşacağını belirten Aksaray Esnaf ve Sanatkârlar Odaları  Birliği Başkanı Doğan Ceylan ”BizdeAksaray’ımızın istikbalini 1. Ve 2. Derecede ilgilendiren hizmetlerimiziilimizdeki diğer Meslek Odaları, STK’larla Kanaat önderlerimiz, Ak Parti ilteşkilatının yanında Milletvekillerimizle oluşturacağımız ortak akıllagerçekleştirilmelerini sağlayacağız ”dedi.

BİRLİK İÇİNDE DEVLETİMİZ VE HÜKÜMETİMİZE DESTEKLE TÜMSIKINTILARIMIZI RAHATLIKLA AŞARIZ!

Her şeyin başının iyi niyet ve bu niyetin samimidiyaloglarında olduğunu belirten Doğan Ceylan”

Ülkemiz şu anda var gücüyle bir taraftan on yıllardırbaşımıza bela edilen bölücü terör örgütü ve dini kullanan terör örgütü olmaküzere büyümemizi, gelişmemizi istemeyenler tarafından maddi ve manevi olarakfinanse edilenlerle devletimiz yurt içi ve dışında var gücüyle mücadele ediyor.

Terör örgütleri ve onların ağa babalarıyla  var gücüyle mücadele eden devletimiz vehükümetimiz aynı zamanda ülkemizin her konuda kalkınması, büyümesi ve kendikendine yetmesi çabalarını da kesintisiz olarak devam ettirerek 2023hedeflerine emin adımlarla ulaşmamızın çalışmaları yapılıyor.

Bu ülkenin vatandaşlarının temsilcileri olan siyasiler,mahalli olarak tüm Meslek Odaları ,Sivil Toplum Kuruluşları, Kanaat önderleri,parti teşkilatları olarak samimi iş birliği yaparak daha önce olduğu gibişimdide devletimizin ve hükümetimizin yanındayız.

Bu samimi iş birliğimizle ülkemiz 2023 hedeflerine eminadımlara ilerlerken Aksaray olarak ta bu program çerçevesinde istikbalimizin 1.Ve ikinci en önemli yatırımları olmak üzere diğer tüm meselelerimizi el eleçözeriz.

AKSARAYIN ÖNCELİKLİ MESELESİNİN İLKİ İLİMİZİ LİMANLARLAHAM MADDE MERKEZLERİNE BAĞLAYACAK OLAN AKSARAY-ULUKIŞLA DEMİR YOLUNUN HİZMETEAÇILMASIDIRI!

Aksaray’ın en önemli meselesi 1845-1920,1933-89 yılları arasındaki toplam olarak 131 yılsüren iki ilçelik esaretinin ana sebebi olan demiryolu hatları dışındakalmasının sebep olduğu olumsuzlukların bir daha yaşanmaması için 13 Ekim 1920günü Atatürk’ün teklifi ile Aksaray’ın 1. İlçelik esaretinden çıkarılmasınısağlayan 40 Numaralı kanun görüşülürken Burdur Milletvekili Soysalı İsmailSüphi bey tarafından gündeme getirilen.

Ak Parti tarafından ise 2004 Mahalli seçimlerindeverilen  ve o günden şimdiye kadar enyetkili ağızlar tarafından defalarca tekrarlanan 2017 yılında yatırımprogramına alınan şu anda ihale aşamasında olan ilimizi Limanlarla Ham maddemerkezlerine bağlayacak olan Aksaray-Ulukışla demiryolu hattımızın bitimtarihide belli olacak şekilde ihalesi yapılmalı.

2. MESELEMİZ AKSARAYIN 2 İLÇESİYLE  8 İLÇENİNDE CAN DAMARI OLAN ETRAFINDA 75000KİŞİYE EKMEK GÖTÜREN 15000 KİŞİNİN ÇALIŞTIĞI 1MİLYON KİŞİNİNDE CAN DAMARI OLANE.90’IN ANKARA/NİĞDE OTOBANINDAN EN AZ ŞEKİLDE ETKİLENECEK TEDBİRLERİNALINMASINDA!!!

İlimizin 2. en önemli meselesi ise hiç şüphesizi  Aksaray merkeziyle birlikte Sarıyahşi ve Ağaçören ilçelerimizle birlikte güzergahtaki Şereflikoçhisar ,Evren, Kulu,Cihanbeyli, Haymana, Altunhisar, Ereğli ve Ulukışla ilçeleri ile onlarca beldeve  yüzlerce köyünde can damarı olan.

Etrafındaki tesisler başta olmak üzere tamir ve bakımhizmetleri ile Petrol istasyonlarında çalışan 75000 kişiye ekmek götüren 15000 kişinin çalıştığı toplam olarak 1Milyon kişinin de can damarı olan E. 90 Karayolumuzun İnşaatı devam edenAnkara-Niğde Otobanından en az şekilde etkilenmesini sağlayacak tedbirlerinzamanında alınmasında.

İlimizdeki ve ilimize bağlı 2 ilçemizle birlikte güzergahtakidiğer 8 ilçe nin Meslek Odaları ve Sivil toplum kuruluşlarıyla Kanaatönderlerinin  samimi işbirliğiyle ve bubirlikteliğin yanında olmaları için ikna edilecek siyasi parti teşkilatları ve  ilimizle bölge milletvekillerinin samimiişbirliğiyle bu meselelerimizi çözeriz.” Dedi

Haber Ali Genç


Yorum Ekle
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.