GÖNÜLLER HAZIR SEFER’İ BEKLİYOR

MHP Aksaray Belediye Başkan Adayı Sefer Alkan Tacin,Taşpazar ve Hacılar Harmanı Mahallesi ortak açık hava toplantısında, gönüllerehitap etti.

GÖNÜLLER HAZIR SEFER’İ BEKLİYOR
27.03.2019 / 11:28 1363

Tacin Mahallesinde gerçekleşen programa, MHP Aksaray İlBaşkanı Mustafa Çölkesen, MHP Aksaray Milletvekili Ramazan Kaşlı, MHP AksarayBelediye Başkan adayı Sefer Alkan, MHP Kadın Kolları Başkanı Neriman Fidan veyüzlerce vatandaş katıldı. Açık hava toplantısının açılış konuşmasını MHPAksaray İl Başkanı Mustafa Çölkesen yaptı. Çölkesen konuşmasında; “Aksaray’da yaptığımızçalışmalar sonucunda görüyoruz ki; değişime hazır. Allah’ın izniyle bu değişim31 Mart akşamı Sefer Alkan ile MHP’den yana olacağını görüyoruz. Kalan süreleriçerisinde çalışmalarımıza ilk günkü gibi çalışarak seçim akşamınısabırsızlıkla bekliyoruz. 31 Mart akşamı Meydanda buluşmak üzere” dedi.

“Gönüller Hazır’ Dedi. Gönüllere Girdi”

Açılış konuşmasının ardından söz alan MHP AksarayMilletvekili Ramazan Kaşlı ise; “Görüyorum ki; Tacin, Taşpazar, HacılarHarmanı’nda gönüller hazır. Allah’ın izniyle 31 Mart akşamı Aksaray ehlineemanet. 10 yıl önce bu alana Aksaray belediye başkan adayı olarak geldiğimde bukalabalığın yarısı var iken, bugün bakıyorum da sizlerin sahip çıktığı gibiAksaray Sefer Alkan’a sahip çıkarak tam destek verdiğini meydanlarda görüyoruz.Allah’ın izniyle 31 Mart akşamında 5 yıl boyunca sizlere hizmet etmek içinSefer Alkan 114 gündür sahada çalışmalarını anlatarak ‘Gönüller Hazır’ sloganıile gönüllere girdi. Bu kalabalığı göremeyen bazı siyasi partiler bugün buradaolsa gönüllerin hazır olduğu Tacin Mahallesini kıskanırdı. Bugün burada olanlarPazar gününü bekleyerek sandıktan MHP Adayı Sefer Alkan’ı başkan yapmak içinçalışıyor” dedi.

“Hayatında Bir Defa Aksaray Belediyesi’ne Su FaturasıYatırmayanlar Aksaray’ı Yönetemez”

MHP Aksaray Belediye Başkan adayı Sefer Alkan; “Biz MHPolarak seçimlerin sandıkta değil, gönüllere girerek gönüllerde kazanacağınıdüşünüyoruz. Bizler sizlerin gönüllerine talibiz. Bir şehir plancısı olarak 20yıldır Aksaray’da harita kadastro mühendisliği yapmaktayım. Belediye Meclisüyeliği yaptım. Bir belediye başkanını halkının siyasetini, halkınınekonomisini bilmesi gerekli. Ve daha da önemlisi halkını tanıması lazım.Aksaray’ımızı bilmeyen, Aksaray’ımızı tanımayan bir kişi belediye başkanlığıyapamaz. Aksaray artık tesadüflere bırakılamaz. Aksaray sevdası olmayanAksaray’ı yönetemez. Hayatında bir kere olsun Aksaraylı bir kardeşimizincenazesine katılmamış, Aksaray’da bir kardeşimizin düğününe katılmayanlarAksaray’da Belediye Başkanlığı yapamaz. Belediye Başkanı o şehrin acısınıpaylaşacak, mutluluğunu paylaşmalı. Hayatında bir defa olsun AksarayBelediyesi’ne su faturası yatırmayanlar, Aksaray Belediyesi’nin yerinibilemeyenler Aksaray Belediye Başkanlığı yönetemez” ifadesine yer verdi.

“Hastane Binasının Alanında Yer Alan Pis KokularıGidereceğiz”

MHP Aksaray Belediye Başkan adayı Sefer Alkan; “AksarayBelediyesi’nin hizmetlerinin hızlı, kaliteli ve ucuz olmasıyla birlikte teksevdamız Aksaray’ı marka şehir yapacağız. Allah nasip ederse seçimlerden sonraAksaray’ı marka şehir yapmaya burada sizlerin huzurunda söz veriyorum.Aksaray’ımızın en büyük sorunu, bir yanında Aksaray’ın çöplerinin toplandığıkatı atık deposu, diğer yanında ise Aksaray’ın bütün kanalizasyonun biriktiğifosseptiklerinin bulunduğu çukurun arasında kalan hastane binası var. Hiçhastane yapılacak yer bulamadınız da buraya mı yaptınız? Hastanenin burayayapılmasını uygun görenlere sandıkta gereken cevabı vereceğinizi biliyorum. İlkyapacağımız; 30 Milyon bedel ile hastanenin yanında bulunan çöplerin biriktiğikatı atık deposunu taşıyacağız. İkincisi ise bedeli 70 Milyon lira olan sıvıayrıştırma deposunu taşıyacağız. 100 Milyon Lira harcayarak Hastanemizisizlerin daha rahat hizmet alacağı bir alana dönüştüreceğiz” şeklinde konuştu.

“HalkımızınGüvenliği Ön Planda”

MHP Aksaray Belediye Başkan adayı Sefer Alkan;“Parklarımızda ışıklandırma ve mobese kameralarının olmaması birçok tehlikeyide beraberinde getiriyor. Allah’ın izniyle Aksaray Belediye Başkanı olmamdahilinde bütün parklarımızın ışıklandırma sistemleri ve Mobese kameraları ilegüvenliği ön plana çıkararak, Aksaray Belediyesi Zabıta ekipleri de buparklarımızda devriye atacak. Bizler için halkımızın güvenliği ön plandadır”dedi.

Haber Merkezi


Yorum Ekle
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.