Gündem

Güzellikleri Çoğaltmaya Devam Edeceğiz

milli eğitim bakanlığına bağlı hizmet içi eğitim enstitülerinin hizmet içi eğitim faaliyetleri genel memnuniyet anketinde aksaray hizmet içi eğitim enstitüsü 94.63 puan alarak türkiye genelinde birinci oldu. aksaray valisi hamza..

Güzellikleri Çoğaltmaya Devam Edeceğiz

milli eğitim bakanlığına bağlı hizmet içi eğitim enstitülerinin hizmet içi eğitim faaliyetleri genel memnuniyet anketinde aksaray hizmet içi eğitim enstitüsü 94.63 puan alarak türkiye genelinde birinci oldu.

aksaray valisi hamza aydoğdu milli eğitim bakanlığı Öğretmen yetiştirme geliştirme genel müdürlüğünce; sınıf Öğretmenlerinin türkçe Öğretim becerilerini geliştirme eğitici eğitim kursunun açılış programına katıldı. 81 ilden seminer programına katılan öğretmenlere aksaray’a hoş geldiniz diyerek bilgi ve tecrübe paylaşımında bulunan vali aydoğdu: umudumuzu hiçbir zaman kaybetmeyeceğiz. hep birlikte iyilikleri ve güzellikleri yaymaya devam edeceğiz dedi.
türkiye genelinde 7 merkezde bulunan hizmet İçi eğitim enstitüleri ile ilgili bakanlık tarafından genel memnuniyet anketi düzenlendiğini aksaray’ın 100 üzerinden 94.63 puan alarak 1. olduğu bilgisini paylaşan vali aydoğdu; İnsan sıcaklığının yerini hiçbir şey tutmaz. İnsanların kalbine girmek samimiyeti, iyiliği ve güzelliği ortaya koymaktan geçiyor. buraya gelen bütün öğretmenlerimizle buluşuyor.  onlarla hasbihal ediyoruz. bu içtenlik görüldüğü üzere başarıyı beraberinde getiriyor diye konuştu.
vali aydoğdu konuşmasının devamında; hep beraber güzellikleri çoğaltmaya ve yaymaya devam edeceğiz. aksaray hizmet İçi eğitim enstitü müdürlüğü idareci ve personellerini başarı belgesi ile taltif eden vali hamza aydoğdu; seminer programı için aksaray’a gelen öğretmenlerle bilgi ve tecrübe paylaşımında bulundu. vali aydoğdu öğretmenlere; sizlere moral vermek sizlerle kalbi duygularımızı paylaşmak için beraberiz. Şehrimize çeşitli eğitim programları için gelen öğretmenlerimizle mutlaka buluşuyor ve dertleşiyoruz. değerli öğretmen arkadaşlarım çok farklı bir nesil büyük bir dip dalga ile geliyor. Çocuklar sözlere değil ayak izlerimize bakıyor. bunun farkında olacağız. umudumuzu hiçbir zaman kaybetmeyeceğiz. hep beraber güzellikleri çoğaltmaya ve yaymaya devam edeceğiz. “dedi.
vali aydoğdu eğitim kursuna 81 ilden katılım sağlayan öğretmenlerle buluşmaktan duyduğu memnuniyeti ifade ederek başarı dileklerini iletti.
haber: yaşar karatay

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL