Gündem

GÜVENLİK İÇİN 2 KİLİTLEYİN

 anahtarcı ve eski muhtarlardan erhan tekerbaş,67 yıldıraçık olan baba mesleği yok yok anahtar işletmesini39 yıldır bir fiil devamettiriyor. aksaray yenigün gazetesi olarak yok yok anahtar İşletmecisi erhantekerbaş ile güvenli kapı..

GÜVENLİK İÇİN 2 KİLİTLEYİN

 anahtarcı ve eski muhtarlardan erhan tekerbaş,67 yıldıraçık olan baba mesleği yok yok anahtar işletmesini39 yıldır bir fiil devamettiriyor. aksaray yenigün gazetesi olarak yok yok anahtar İşletmecisi erhantekerbaş ile güvenli kapı kilitleri ve hırsızlara karşı önemler hakkındakisorularımızın cevaplarını sizler için aldık.

anahtarcılıkta güven esastır.

anahtarcı ve erhan tekerbaş; “öncelikle müşterilerimizingüvenli bizim açımızdan son derece önemlidir. bu açıdan daha çok dikkatli veözverili çalışmamız gerekiyor. Çilingir hizmetimiz var. oto anahtarları, çelikkasa ve ev anahtarları hizmetlerimiz var. yeni model, yüksek güvenlikli otoanahtarları, imbolizerli oto anahtarlarının yedek anahtarları hizmetindebulunuyoruz.

garantili ve markalı anahtar tercih edin!

tekerbaş; “müşterilerimize öncelikle önerilerimiz isesağlam ve markalı olan kapı anahtarlarını tercih etmelerini ifade etmekişitiyorum. garantili olmasına dikkat etmek gerekir. Çin malı anahtarlarıtercih etmesinler. zira bunlar kısa ömürlü ve güvensiz olmalarından dolayımağdur olabilirler”

güvenliğiniz için 2 kere kilitleyin!

tekerbaş; “genellikle evlerimizde bulunan çelikkapılarımızın alt ve üst kısımlarında bulunan kilitlerini iki kez kilitlemelerigerekir. ne bir ne de üç kez, her zaman iki kez kilitleyip bu sistemialışkanlık haline getirmeniz gereklidir. Çünkü anahtarın çalışma mekanizmasıiki kere kilitlendiğinde içerden mukameti daha fazla.bir ve üçte biraz düşüyor.mekanik sistemde iki kilitlerlerse daha güvende olur müşterilerimiz” dedi.

haber vedat t.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL