Asayiş

Güvenli Eğitim İçin Çalışmalar Sürüyor

Aksaray İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, öğrencilerin huzur ve güven içerisinde öğrenim görmeleri amacıyla okul ziyaretlerini sürdürdü. Aksaray İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler 6-10 Mart tarihleri arasında öğrencilerin güvenli ve huzurlu..

Güvenli Eğitim İçin Çalışmalar Sürüyor

Aksaray İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, öğrencilerin huzur ve güven içerisinde öğrenim görmeleri amacıyla okul ziyaretlerini sürdürdü.
Aksaray İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler 6-10 Mart tarihleri arasında öğrencilerin güvenli ve huzurlu bir ortamda eğitim-öğretim görmelerini sağlamak amacıyla okul ziyaretleri yaptı. Yapılan ziyaretler kapsamında Aksaray Merkez’de 9, ilçelerde 2 okul polis ekiplerince ziyaret edildi. Ziyaretlerde; yapılan görevlendirmeler, okul ve çevrelerinde alınan güvenlik önlemleri vb. konular hakkında bilgilendirme yapan polis ekipleri, okul idarecilerine güvenlikle alakalı talepleri olması durumunda gereğinin yapılacağını aktardı.
Aksaray İl Emniyet Müdürlüğünce yapılan açıklamada; “Çocuk ve Gençlerimizin güvenli ve huzurlu bir ortamda eğitim alabilmeleri için çalışmalarımız devam etmektedir” denildi.

Haber: Yaşar Karatay

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL