Gündem

GÜNEBAKAN’A KATILIM ARTIYOR

aksaraybelediyesi tarafından 2014 yılından başlatılan ‘günebakan projesinde’ katılımher geçen daha da artarken hijyen ve kaliteli üretimi esas alan aynı zamandadenetleme parametrelerinin standardına ulaşan ebufeyz elçibey caddesiüzerindeki kardeşler restoran, ankara yolu..

GÜNEBAKAN’A KATILIM ARTIYOR

aksaraybelediyesi tarafından 2014 yılından başlatılan ‘günebakan projesinde’ katılımher geçen daha da artarken hijyen ve kaliteli üretimi esas alan aynı zamandadenetleme parametrelerinin standardına ulaşan ebufeyz elçibey caddesiüzerindeki kardeşler restoran, ankara yolu üzerindeki trabzon ekmek ve gündoğducaddesi üzerindeki simit teknesi Çarşı 2 şubesine günebakan sertifikasıverildi.

halkındaha güvenilir ortamlarda gıda tüketmesi ve alışveriş yapması için aksaray’dabir ilk olarak hayata geçirilen günebakan projesi,  gıda işletmelerininhijyen standardıyakalamasına neden oluyor. 

aksaraybelediyesi zabıta müdürlüğü günebakan birimi kontrolünde sürdürülen günebakanprojesine her geçen yıl yeni işletmeler dahil oluyor. son olarak kardeşlerrestoran işletme sahibi  cumabozgöz,trabzon ekmek restoran işletmecileri halil hurşit memiş ve İsmail memiş ilesimit teknesi işletmecisi canan başer’e günebakan sertifikası teslim edildi.

haber merkezi

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL