Gündem

YÜZLERCE KİŞİ KILIÇASLAN PARKINDA İFTAR AÇIYOR

ramazan ayında yüzlerce kişi kılıçaslan parkında İftaraçıyor.

vatandaşlar aileleriyle birlikte piknik tarzı sofralarhazırlayıp, nezih bir ortamda iftar ve sahur yapıyorlar.

kılıçaslan parkında ramazan ayı bir başka güzel oluyor.aksaraylı vatandaşlar, her yıl olduğu gibi bu yılda ramazan ayında kılıçaslanparkını hınca hınç dolduruyorlar. İftara saatler kala aileleriyle birliktekılıçaslan parkına gelen vatandaşlar mangal yapıp, sofralar hazırlayarak iftar topunubekliyorlar. vatandaşlar. topun patlamasıyla serin ve nezih bir ortamda iftaryapmanın keyfini yaşıyorlar.

kılıçaslan parkında İftar yapan vatandaşlar İse“Öncelikle böyle güzel bir parkı aksaray’ımıza kazandırdığı için aksaraybelediyesine çok çok teşekkür ediyoruz. ramazan olmasına rağmen herkes burayageliyor. İftar yapıyor. başkanımızdan allah razı olsun.  kılıçaslan parkı yıllar önce hoş bir yerdeğildi. ancak şimdi gerçekten çok mükemmel bir mekân ve aile yeri oldu.bizlere böyle güzel bir mekân ve imkân sağladığı için aksaray belediyesineteşekkür ediyoruz” dediler.

haber vedat t.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası