Gündem

YETİM GÜLERSE DÜNYA GÜLER

ak parti aksaray kadın kolları, düzenlenen kardeşlik İftarında yetim ve öksüz çocuklar ile yakınlarıyla bir araya geldi.
ak parti aksaray kadın kolları başkanlığının organize ettiği iftar programında yetim ve öksüz çocuklar ile ailelerinin katıldığı kardeşlik İftarına kadın kolları başkanı ferhan polat, aksaray İl başkanı hüseyin altınsoy’un eşi serap altınsoy ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.
ailelerin ramazan ayını tebrik ederek, katılımlarından dolayı teşekkür eden ak kadınlar, yetim ve öksüz çocuklarla sohbet etti, çeşitli hediyeler vererek sevindirdi. 
yetim ve öksüz çocuklar ile aileleriyle birlikte iftar açtıklarını belirten kadın kolları başkanı ferhan polat, “Çocuklarımızla birlikte iftar açarak onlara yalnız olmadıklarını göstermek için buradayız. bu programda bir araya gelerek gönüllerine küçük de olsa bir dokunuş yapmak istedik. bugün bizleri kırmayarak buraya gelen yavrularımıza, değerli ailelerine ve programın düzenlenmesinde emeği olan tüm arkadaşlarıma da ayrıca teşekkür ederim” dedi.
haber bülteni

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası