Gündem

YAŞAM ŞARTLARINI İYİLEŞTİRECEĞİZ

chp merkez İlçe başkanı nazife arslan küçük, chpmilletvekili adayları ali abbas ertürk ve pelin yıldırım parti yöneticileri ilebirlikte kadir Üçyıldız huzurevini ziyaret ederek huzurevi sakinleri ilebayramlaştılar.

milletvekili adayı ali abbas ertürk “ milletimizinbugünlere gelmesinde çok emekleri olan büyüklerimizi ziyaret ederekbayramlarını kutladık, gönüllerini ve hayır dualarını aldık. “ dedi.

emekli ve yaşlı vatandaşların sorunlarını da dinleyenertürk  “ emeklilerimiz için adil birintibak yasası çıkaracağız. emeklilikte yaşa takılanların mağduriyetinigidereceğiz ve prim ödemeksizin sağlık hizmetlerinden yararlanmasınısağlayacağız.  kaybedilmiş emeklilikhaklarını yeniden tanıyacağız. yaşlılarımızdan haksız olarak aylığıkesilenlerin aylıklarını yeniden bağlayacağız. tüm yaşlılarımızı sağlık vebakım güvencesine kavuşturacağız. hanedeki bütün yetişkinlerin çalışmasıhalinde hanede bulunan bakıma muhtaç yurttaşlarımızın gündüz yaşlı bakımhizmetlerinden ücretsiz faydalanmalarını sağlayacağız. evde bakım hizmetisunulmasında hane gelirine değil, sadece yaşlı yurttaşlarımızın bireyselgelirini dikkate alacağız. İhtiyaç duyan yaşlılara evlerinde, yemek, temizlik,sağlık gibi hizmetlerin yanı sıra psikolojik ve sosyal destek sunacağız. “dedi.

haber merkezi

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası