Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

YAPARSA YİNE AK PARTİ YAPAR

yaklaşık 7 aydır sahada
yaklaşık 7 aydır sahada aksaray’ın tüm köy, belde, ilçe ve merkezde vatandaşlarla bir araya geldiklerini anımsatan ak parti aksaray İl başkanı hüseyin altınsoy, kendilerine iletilen sorun ve taleplerin yüzde 80’nini çözüme kavuşturduklarını bildirdi.
pandemi nedeni ile programlarını erteleyen ak parti aksaray teşkilatları yaklaşık 7 ay önce normalleşme süreci ile birlikte tüm kademeleri ile sahada vatandaş ve muhtarlarla buluşmuş talepleri dinlemişti.
bugüne kadar kendilerine iletilen sorunların çoğunluğunu çözüme kavuşturduklarını aktaran İl başkanı hüseyin altınsoy, “hizmetlerimizi halkımızdan gelecek öneri, talep ve isteğe göre şekillendireceğiz. cumhurbaşkanımız sayın recep tayyip erdoğan’ın talimatı ile sahadayız. vatandaşımızın derdi bizim derdimiz. onların sorunu bizim sorunumuz. İl binasında oturarak sorunları çözmüyoruz. sahaya inerek, sorunları yerinde görerek ve dinleyerek vatandaşımızın yanında oluyoruz ve vatandaşlarımızın her zaman yanında olmaya devam edeceğiz. hemşerilerimizin taleplerini, beklentilerini mutlaka alacağız ve bunları çözmek için yoğun bir gayret göstereceğiz” dedi.
pandemiden dolayı küresel sorunlarla tüm dünyanın karşı karşıya kaldığını hatırlatan başkan altınsoy, “oluşan bu sorunları çözebilecek kadrolar yine bizleriz yani ak parti kadrolarıdır. muhalefet partilerinin de liderlerinin de memleketin sorun ve sıkıntılarını çözecek hem potansiyeli yok hem de böyle bir amacı yok. nasıl ki bugüne kadar bizim dışımızdaki sebeplerden dolayı oluşan tüm kriz dönemlerini selametle atlattıysak, bunu da allah’ın izni ile cumhurbaşkanımızın liderliğinde atlatacağız. var olan suni ekonomik rakamları da aşacağız. Üreterek, istihdama ağırlık vererek bu süreçleri geride bırakacağız. bu mücadele ve gayretler tüm ülke sathında devam ederken, bizler de ak parti aksaray teşkilatları olarak aksaray’a hizmet etmeye, gönüllere dokunmaya devam edeceğiz. kıymetli hemşerilerimizle aramızdaki gönül bağlarımızı güçlendirmeye, gönül köprülerimize yenilerini eklemeye devam edeceğiz” diye konuştu.
haber bülteni

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

Aksaray'ın Sultanhanı ilçesinde gerçekleştirilen "Oku
Sıradaki Haber “Oku Kazan” Kitap Okuma Yarışması Dereceye Giren Öğrenciler Aksaray’ı Keşfetti