aksaray’ın fatih mahallesinde bir vatandaş, içerisindealtın ve cüzdan bulunan çantayı muhtara teslim etti.
edinilen bilgilere göre aksaray’ın fatih mahallesindeikamet eden bir vatandaş yolda yürürken bulmuş olduğu çantanın içinde altınkimlikler ve banka kartlarının olduğunu gördü. bulmuş olduğu çantayı fatihmahallesi muhtarı zeki polat’a teslim etti.
fatih mahallesi muhtarı zeki polat yaptığı açıklamada;“bir vatandaşımız yolda bulduğu çantayı bize teslim etti. Çantanın içinebaktığımda çeyrek altın, altın küpe, anahtar ve Şaziye b’e ait bir t.c kimliknumarası olduğunu gördüm. bende nüfustan vatandaşımızın kimlik numarası ilekendisini bulup teslim edeceğim. belki bu çanta içerisinde çıkan 700-800 liragibi bir maddi değeri var ama kaybeden kişi için önemli olabilir. bende buçantanın sahibini bulup kendisine teslim edeceğim.” dedi.
haber vedat t.