Gündem

VALİ PEKMEZ’E ZİYARETLER

solucangübresi Üreticilerinden vali aykut pekmez’e ziyaret

uluslararası solucan gübresi Üreticiler birliği başkanıkadir yöngül beraberinde yönetimi ile birlikte vali aykut pekmez’i ziyaretetti.

misafirlerini valilik makamında ağırlayan vali pekmez,yöngül’den solucan gübresi üretimi ve organik tarım hakkında bilgiler adı.

ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren vali pekmez,yöngül ve beraberindekilere teşekkür etti.

haber merkezi

 

güvercinkayasıkazı ekibi vali aykut pekmez’i ziyaret etti

aksaray’ın önemli kazı alanlarından olan gülağaç ilçesinebağlı Çatalsu köyünde bulunan güvercinkayası kazı alanından kazı başkanı prof.dr. sevil gülçur beraberinde ekibi ve bakanlık temsilcisi bekir Çevik ilebirlikte vali aykut pekmez’i makamında ziyaret etti.

güvercinkayası’nın 7 bin yıl öncesine tarihlenebildiğinibelirten kazı başkanı prof. dr. sevil gülçur, kazı alanı hakkında valipekmez’e bilgiler verdi.

ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren vali pekmez,gülçur ve beraberindekilere teşekkür etti.

haber merkezi

 

peksem Çalışmagrubundan vali pekmez’e ziyaret

pozitif engelsizler kültür, sanat ve eğitim merkezi(peksem) Çalışma grubu başkanı seyfettin işık, vali aykut pekmez’e nezaketziyaretinde bulundu.

peksem Çalışma grubu başkanı işık’ımakamında ağırlayanvali pekmez, işık ile bir süre görüşerek Çalışma grubu hakkında bilgiler aldı.

Çalışma grupları faaliyetleri hakkında bilgi veren işık,trafik kazalarına dikkat çekmek için aksaray kültür merkezinde engellisanatçıların sahneleyeceği “arabada bebek var” isimli tiyatro gösterisihakkında bilgiler vererek vali pekmez’i tiyatro gösterisine davet etti.

vali pekmez ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerekişık ve peksem çalışma grubuna çalışmalarında başarılar diledi.

haber merkezi

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası