Gündem

Vali Pekmez Afrin Gazisini Ziyaret Etti

vali aykut pekmez beraberinde İl jandarma komutanı albayfuat anık ile birlikte türk silahlı kuvvetleri (tsk) tarafından afrin’de terörörgütlerine yönelik yürütülen arama tarama faaliyetleri esnasında kontrol etmekiçin girdiği evin içerisinde eyp patlamasına maruz kalarak yaralanan piyadeuzman Çavuş İhsan arslan’ı ziyaret etti.

İhsan arslan eşi halime arslan ve çocukları ile bir süresohbet eden vali pekmez ve albay fuat anık; türk silahlı kuvvetlerinin terörörgütlerine yönelik mücadelesinin her zaman kararlı bir şekilde sürdüğünübelirten vali pekmez; mehmetçiklerin bölge halkını terör örgütlerinin elindenkurtarmak için çok önemli bir görevi kahramanca icra ettiğini söyleyerekarslan’a geçmiş olsun dileklerinde bulundular.

uzman Çavuş İhsan arslan ve ailesivali aykut pekmez ile İl jandarma komutanı albay fuat anık’a teşekkür ederekziyaretten duydukları memnuniyetleri belirttiler.

haber merkezi

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası