Gündem

VALİ ALİ MANTI’YA HOŞ GELDİN ZİYARETLERİ

aksaray valisi ali mantı’ya  bir dizi hoş geldin ziyaretigerçekleştirildi.

aksaray cumhuriyet başsavcısı İbrahim cansever ve adliyargı adalet komisyonu başkanı seyfullah sarıgül, aksaray Üniversitesi rektörüprof. dr. yusuf Şahin, aksaraylıiş adamlarından eroğlu holding yönetim kurulu Üyesi Ümmet eroğlu, abaklıhalıcılık a.Ş. yönetim kurulu başkanı ramazan abaklı, otel ahsaray sahibimehmet tıpırdamaz, sigortacı mustafa Çalışkan, anadolu a.Ş. yönetim kuruluÜyesi Çapan nazlı, aksaray ticaret odası meclis Üyesi hasan demir, İş adamlarıŞeref demir ve mehmet demir, aksaray osb’de havacılık ve savunma sanayindefaaliyet gösteren sad havacılık savunma sanayi ve ticaret ltd. Şti.’nin başkanımehmet Çavga ve fatih kutlay, ziraat odası başkanı emin koçak beraberindeziraat odası meclis başkanı mehmet Öztürk ve yönetim kurulu üyeleri, aksarayŞehit aileleri derneği başkanı hüseyin koçak beraberinde şehit aileleri ilebirlikte vali ali mantı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

misafirleri ile bir süre sohbet eden vali ali mantı,ziyaretlerinden dolayı ziyarette bulunan tüm ziyaretçilerine teşekkür etti.

haber merkezi

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası