aksaray valisi ali mantı iade-i ziyaret ve kurumziyaretleri kapsamında İl emniyet müdürlüğü ve İl jandarma komutanlığını ziyaretetti.
ziyaretlerine ilk olarak emniyet müdürlüğünden başlayanvali ali mantı’yı İl emniyet müdürü ali karabağ, müdür yardımcıları ve Şubemüdürleri tarafından karşılandı. vali mantı aksaray emniyet müdürlüğününçalışmaları hakkında emniyet müdürü karabağ’dan bilgi aldı.
vali ali mantı daha sonra jandarma komutanlığını ziyaretetti. İl jandarma komutanı albay fuat anık ve jandarma Şube müdürleritarafından karşılanan vali ali mantı komutanlık Şeref defterini imzaladı. albayanık ve Şube müdürleri ile bir süre görüşen vali mantı jandarma bölgesiiçerisinde yürütülen faaliyet ve hizmetler hakkında bilgi aldı.
haber merkezi