aksaray valisi ali mantı, aa’nın “yılınfotoğrafları” oylamasına katıldı
aksaray valisi ali mantı, anadolu ajansı (aa) tarafındandüzenlenen “yılın fotoğrafları” oylamasına katıldı.
aa foto muhabirlerinin ve muhabirlerinin çektiğifotoğrafları inceleyen mantı, “haber”, “yaşam” ve”spor” kategorilerinde 3 fotoğraf için oy kullandı.
mantı, haber kategorisinde mustafa hassona’nın”gazze’ye hava saldırısı”, yaşam kategorisinde İlhami Çetin’inçektiği “ali dede ve kedisi”,spor kategorisinde ise ali İhsan Öztürk’ün çektiği “atlı savaş oyunu”başlıklı fotoğraflara oy verdi.
vali mantı, aa’nın oylamaya sunulan haber ve yaşamkategorilerindeki fotoğraflarının birbirinden güzel olduğunu ifade ederekfotoğraf karelerinin çok şeyler anlattığını belirtti.
haber merkezi