Gündem

Turuncu simgesiyle Şiddete Hayır dediler: Aksaray’dan güçlü bir mesaj

Aksaray Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü, 25 Kasım Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında “Kamu Yönetiminde Etik ve Etik Davranış İlkeleri” konulu panele şiddete hayır demek için sembolik olarak turuncu atkı takarak katılım gösterdi.

Aksaray Üniversitesi Konferans salonunda gerçekleşen panel, Vali Yardımcısı Şeyma Polat Balak başkanlığında düzenlendi. Vali Yardımcısı Balak başkanlığında gerçekleşen “Kamu Yönetiminde Etik ve Etik Davranış İlkeleri” konulu panele, İl Müdürü İsrafil Aktürk, Müdür Yardımcıları, Birim Amirleri, Kuruluş Müdür ve Müdür Yardımcıları katılım gösterdi.

25 Kasım Kadına Şiddetle Mücadele günü sebebiyle farkındalık oluşturmak amacıyla, Şiddete Hayır demek adına sembolik rengi turuncu atkılarla katıldı.

Şiddete hayır demek ve kamuoyunda farkındalık yaratmak amacıyla düzenlenen panel kapsamında Aile ve Sosyal Hizmet İl Müdürlüğü, panele Şiddete Hayır’ın sembolik rengi olan turuncu renk atkı ile katılarak fark yarattı.

Haber: Fatma Altınok

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası