Gündem

TURKCELL İFTAR VERDİ

turkcell, aksaray anadolulisesi’nda, aksaray belediyesi’nin kurduğu ramazan çadırında  8350kişiye iftar yemeği organize etti.

turkcell, ‘Şimdipaylaşmanın tam zamanı’ diyor ve bu ramazanda da anadolu’da iftar sofralarınamisafir oluyor. 30 gün boyunca birçok şehirde belediyelerin düzenleyeceği gelenekseliftar yemeklerine destek olmak için türkiye turuna çıkan turkcell, tam 50 ilde200.000 (iki yüz bin) kişiye ulaşmayı planlıyor.

belediyelerin kurduğuiftar çadırlarında binlerce kişiye hem iftar yemekleriyle hem de iftar sonrasıetkinliklerle ramazan ruhunu yaşatan turkcell’in duraklarından biri de aksaray oldu.

turkcell, aksaray anadolulisesi’nda, aksaray belediyesi’nin kurduğu ramazan çadırında 8350 kişiye iftaryemeği organize eden turkcell, düzenlediği ney dinletisi ve ilahilerle deiftara katılanlara keyifli saatler yaşattı. İftarda ayrıca, kur’an-ı kerim de okundu.

haber merkezi

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası