Gündem

TOPLANTI ŞÖLENE DÖNDÜ

chp İl başkanlığı tarafından düzenlenen yaklaşık 1000kişinin katıldığı sandık güvenliği toplantısı için sandık görevlileri, okulsorumluları ve partililer bir araya geldiler.

avukat erhan toprak tarafından sandık güvenliği konusundayapılan sunum sonrası İl başkanı ramazan koçak ve milletvekili adayları,partililerin coşkulu katılımı eşliğinde konuşmalarını yaptılar.

İl başkanı ramazan koçak “ cumhurbaşkanı adayımızmuharrem İnce’nin çok iyi bir performans sergileyerek ülke genelinde yakaladığırüzgara aksaray’da da donanımlı, bilgili, genç ve dinamik adaylarımızla bizlerkatkı sağlayarak 24 haziran seçimlerinde çok güzel sonuçlar alacağız. “ dedi.

milletvekili adayı ali abbas ertürk  “ bizler 2 mayıstan bu yana tüm adaylar ve tümörgütlerimizle tek yürek sahadayız. İktidar partisi milletvekilleri kendiseçmenlerinden bile tepki alırken bizler parti ayrımı olmaksızın tümseçmenlerin yoğun ilgisi ile karşılaşıyoruz. seçmenlerimiz bu seçimlerde hizmetetmeyenlere gereken dersi verecekler. “ dedi.

haber merkezi

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası