Gündem

TİYATRO SEVERLER SALONA SIĞMADI

aksaray belediyesi, topluma faydalı eğiticikültürel programlarla gündeme damgasını vurmaya devam ediyor.

aksaray belediyesi, süheyl ve behzat uygur’un yeraldığı tiyatro gösterisini vatandaşlarla ücretsiz buluşturdu. Ünlü ikilininkomedi oyunu “hassta etme adamı” izleyenleri kahkahaya boğdu.
aksaray belediye başkanı haluk Şahin yazgı, eşi hasibeyazgı´nın da izleyiciolarak katıldığı tiyatro gösterinde adeta seyirci rekoru kırıldı.

aksaray kültür merkezi salonu saatler öncesindentıklım tıklım dolarken, birçok vatandaş yer kalmadığı için oyunu merdivenboşluklarında veya ayakta izledi.

süheyl ve behzat uygur tiyatrosu’nun komedi oyunu”hassta etme adamı” aksaraylı vatandaşlar için sahnelendi.hastanelerde doktor ve sağlık personellerinin başlarına gelen trajikomikolayların anlatıldığı oyun, büyük beğeni topladı.

oyun sonunda aksaray belediye başkanı haluk Şahinyazgı, böylesine güzel bir tiyatro gösterisini aksaraylı tiyatro severleresundukları için teşekkür etti ve süheyl ve behzat uygur kardeşlere tablo hediyeetti.

başkan yazgı, aksaraylı tiyatro severlerden gelenyoğun istek üzerine aynı oyunun ve başka oyunların aksaray’da tekrarsahnelenmesi için ünlü oyunculara çağrıda bulundu. uygur kardeşlerde en kısasürede tekrar aksaraylı tiyatro severlerle buluşacaklarına dair söz verdiler.

salonu hınca hınç dolduran izleyiciler,kendilerine bu güzel imkânları sunan aksaray belediye başkanı haluk Şahinyazgı´ya teşekkür ettiler.

haber merkezi

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası