Gündem

TAŞPINAR KARAKOLUNDA İFTAR YAPTILAR

vali aykut pekmez eşi yeşim pekmez ile birlikte dün İljandarma komutanlığı, taşpınar jandarma karakolunda vatani görevini yürüten askerlerleiftar yaptı.

taşpınar jandarma karakolunda er ve erbaşların iftarsofrasını paylaşan vali aykut pekmez’e cumhuriyet başsavcısı ramazan akın, adliyargı adalet komisyonu başkanı seyfullah sarıgül, aksaray İdare mahkemesibaşkanı osman erkan, İl emniyet müdürü ali karabağ, İl jandarma komutanı albayfuat anık ve askerlik Şubesi başkanı albay mehmet vurmaz eşlik etti. 

İftar yemeğinde er ve erbaşlarla tek tek sohbet eden valipekmez, böyle güzel bir ayda kahraman mehmetçik ilebirlikte iftar açmanın memnuniyetini dile getirdi. 

vatandaşın can ve mal güvenliğini sağlayan güvenlikgüçlerinin yaptığı hizmetin kutsal bir görev olduğuna değinen vali pekmez,“kendi sorumluluk alanınızda vatandaşın güvenliği, vatanın birliği ve bütünlüğüiçin gece gündüz demeden görev yapmaktasınız. İnşallah bu kutsal görevinizibitirir ailelerinize, sevdiklerinize sağ salim kavuşursunuz” dedi.

haber merkezi

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası