Gündem

TAŞERON İŞÇİ TOPLANTISI YAPILDI

aksaray il özel idaresi toplantı salonunda genel sekreterramazan altundağ,kurum müdürleri,sendika temsilcisi ve taşeron işçiler ilebirlikte bilgilendirme toplantısı yapıldı.

genel sekreter ramazan altundaĞ toplantı hakkında yaptığıaçıklamada;

696 sayılı kanun hükmünde kararname kapsamında kadroyageçmek üzere müracaat eden 63 taşeron personel kamu kurum ve kuruluşlardapersonel çalıştırılmasına dayalı hizmet alımı sözleşmeleri kapsamındaçalıştırılmakta olan işçilerin sürekli işçi kadrolarına veya mahalli idareşirketlerinde işçi statüsüne geçirilmesine ilişkin 375 sayılı kanun hükmündekararnamenin geçici 23 ve geçici 24.üncü maddelerinin uygulanmasına dair usulve esaslara göre yapılan sınavda başarılı olmuş ve kurumumuz tarafından  kurulan aksaray İl Özel İdaresi personellimited Şirketine geçişleri yapılmıştır.

ramazan altundaĞ son olarak;İl Özel İdaremizin şirketinegeçişi yapılan personele mali ve sosyal hakları ile ilgili genel değerlendirmeve bilgilendirme toplantısı yapmak, işçi arkadaşlarımızın da kafalarında oluşanve cevap arayan birçok soruyu da cevap vermiş olduk.arkadaşlara hayırlı olsundileklerimi iletiyor,bundan önce olduğu gibi bundan sonrada aksaray için hepberaber çalışmaya devam edeceğiz, dedi.

haber merkezi

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası