Gündem

SÜMEYYE ÖZYÖN’DEN ANLAMLI ZİYARET

ak parti aksaray milletvekili aday adayı sümeyye Özyön,seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerini sürdürüyor. Özyön seçimçalışmalarına anlam katarak devam ediyor. berat kandilimünasebetiyle de kendi köyü olan bozcatepe’ye gitti.

bozcatepe köyüne giderek büyüklerinin ve hemşehrilerininkandilini kutlayarak onların dua ve desteklerini istedi. muhtarlık binasındahemşehrileriyle bir araya gelen ,büyük ilgi ve sevgi ile karşılanan Özyön ‘’küçükken yokuşlarından çıktığımız, serin sularını izlerken huzur bulduğumuz,tarlalarından patates, nohut topladığımız, bağlarından üzüm topladığımız,babamın doğduğu, dedemin eskiden evinin bulunduğu  köyümüze gelmemiz gerekiyordu. bu güzel köye,bu güzel hemşehrilerimize milletvekili olduğumda hizmetler getirmekten büyükgurur ve mutluluk duyacağım. sizlerin duası ve destekleri olduğu süreceherşeyin üstesinden geleceğim.’’ diyen Özyön. bozcatepe köyü muhtarı necipÖnemli’ye, bozcatepeliler köyü derneği mehmet koçak’a ilgi ve alakalarındandolayı teşekkür etti. büyüklerinin ellerini öperek, kandillerini kutladı.kandil simidi dağıttıktan sonra hayır ve destek dualarıyla uğurlandı.

haber merkezi

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası