Gündem

Sporun Gücü: Aksaray’da Engelli Spor Faaliyetlerine Destek Zirvesi!

Aksaray Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Nurettin Ulaş’a anlamlı ve özel bir ziyaret gerçekleşti. Türkiye Görme Engelliler Derneği Aksaray Şubesi Başkanı Fikret Özkaya ve Aksaray Bakış Engelsiz Spor Kulübü Başkanı Muammer Acar ve beraberindeki heyet İl Müdürü Nurettin Ulaş’ı ziyaret eden isimler oldu.

Aksaray Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü olarak kısa zaman önce göreve başlayan Nurettin Ulaş, göreve gelmesinin ardından ziyaretler gerçekleşmeye devam ediyor. Aksaray’da engelli vatandaşların aktivite ve spor faaliyetlerinde büyük oranda etki eden dernek başbakanları ziyaret ederek gerçekleşen faaliyet hakkında görüşme yapıldı.

Aksaray’da hiçbir alanda engelin olmadığını aşılamak ve engelli vatandaşların spor faaliyetlerine yakın hale getirmek amacıyla yürütülen çalışmalar ele alınarak faaliyetlerin arttırılması yönünde görüşüldü.

Aksaray Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ulaş, ziyaret eden Türkiye Görme Engelliler Derneği Aksaray Şubesi Başkanı Fikret Özkaya ve Aksaray Bakış Engelsiz Spor Kulübü Başkanı Muammer Acar ve  beraberindeki heyete teşekkürlerini iletti.

Haber: Fatma Altınok

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası