Gündem

SEVGİ VE ŞEFKATİN SEMBOLÜ ANNELER

akparti aksaray merkez İlçe başkanı hamza aktürk, annelergünü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

akparti aksaray merkez İlçe başkanı hamza aktürk, anneler günü nedeniyleyayınladığı mesajında;

İnsanlığınen çok ihtiyaç duyduğu sevgi ve şefkat duygularının sembolü olan annelerimiziçin son derece anlamlı olan anneler gününü kutluyorum” diyerek, bütünilkleri yaşatan anneleri böyle güzel bir gün vesilesiyle anmaktan mutlulukduyduğunu belirtti. bir toplumun ancak kadınlarıyla yükselebileceğini kaydedenaktürk, annelerin elinin değdiği yerde barış ve huzurun daha yaygın olacağını vesuça ve şiddete dönük olaylar olmayacağını dile getirdi.

aktürk mesajında şu ifadelere yerverdi. “varlıklarıylahuzur bulduğumuz hayattaki en değerli varlıklarımızın hakkını hiçbir zamanödeyemeyeceğimizi bilen bir kültürün mensuplarıyız. medeni değerleri benimsemişbireyler olmamız, annelerimizin saygınlığını korumamızla mümkündür. annekimliğini değersizleştiren bir toplumun, sağlıklı bir geleceğe sahip olmayacağıunutulmamalı.

annelerimizi,sadece anne kimliği ile görmek onlara yapacağımız en büyük haksızlıklardandır.annelerimiz aynı zamanda kadın kimlikleriyle toplumda söz ve hak sahibi olankişiler. annelerimizin kadın kimlikleri göz ardı edilmemeli. onlar sadeceevlerimizde değil, sosyal yaşamda da etkin olarak yer almalıdırlar. doğduğumuzandan itibaren varlıklarına hep ihtiyaç duyduğumuz, bizi biz yapan değerlerialdığımız annelerimizin bu güzel gününü bir kez daha yürekten kutluyorum.Çocukların annelerine verecekleri en güzel hediyenin annelerini üzmemekolduğunu belirtiyor, bütün dünya annelerine sağlık, mutluluk ve esen dolu birhayat diliyorum”dedi.

habermerkezi

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası