Gündem

ŞEHİTLERİMİZ, HER ZAMAN KALBİMİZDE

aksaray belediyebaşkanı haluk Şahin yazgı tarafından aksaraylı şehit aileleri ve gazileretahsis edilen aksaray belediyesi Şehit aileleri ve gaziler koordinasyonmerkezi’nde şehitlerimizin ruhları için kur’an-ı kerim tilaveti düzenlendi. 

programa, aksaraybelediye başkanı haluk Şahin yazgı, aksaray belediyesi Şehit aileleri vegaziler koordinasyon merkezi başkanı yunus gümüşsoy, aksaray gaziler derneğibaşkanı mustafa dağ, başkan yardımcıları, belediye meclis üyeleri, emniyetmensupları, şehit aileleri, gaziler ve din görevlileri katıldı. 

din görevlileritarafından okunan kur’an-ı kerim’in ardından vatanımızın birliği ve bütünlüğünükorumak uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimiz rahmet ve minnetle anıldı.gazilerimiz de minnetle yad edildi.

aksaray belediyesiŞehit aileleri ve gaziler koordinasyon merkezi başkanı yunus gümüşsoy, şehitaileleri ve gazilere her zaman destek çıkarak yanlarında olan aksaray belediyebaşkanı haluk Şahin yazgı’ya teşekkür etti.

haber merkezi

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası